Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
@KromkaMistrz: Jako student wynajmuje razem z dziewczyną pokój w takim dużym domu bliźniaku który ma parę pięter. Właściciel mieszka na samej górze a my na samej dole czyli takim niskim parterze xD I ostatnio jak wszedłem do łazienki to zobaczyłem taką kartkę. Według umowy koszt mediów na osobę to 100zł opłacane z góry więc myślę że to jedno pranie w tygodniu na osobę powinno przysługiwać xD
  • Odpowiedz
@push3k-pro:
może czegoś nie ogarniam, płacąc za wynajem płace też za zużycie mediów, więc moge i codziennie nastawiać te pralke, po prostu zapłace za niedopłate w wodzie, tak?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@kamisan: Niestety u mnie to tak nie działa, płacę co miesiąc ryczałt za media 100zł więc jeżeli zużyję mniej to też nie dostanę nadpłaty. Staram się być uczciwy i nie zużywam dużo wody i prądu więc wątpię żebym kiedyś przekroczył te 100zł nawet robiąc pranie raz czy dwa razy w tygodniu.
  • Odpowiedz
@Mravatarnk: chłopie, ja płaciłem 200 za wszystkie media ze śmieciami włącznie, w dwie osoby korzystając z pralki, bojlera grzejącego wodę, dwóch komputerów, dwóch telefonów i tabletu. Właściciel nie dość, że rucha Cię na hajsiwo za media, to jeszcze jest skończonym kretynem i myśli, że może coś takiego robić. #!$%@? stamtąd.
  • Odpowiedz
@Mravatarnk: Ja tam bym prał ile chciał :D masz umowę wiec #!$%@? cię nie może a jak #!$%@? to dzwonisz na policję i robisz inbe jak te wszystkie pasożyty co mieszkają na koszt kogoś, a jak #!$%@? ci rzeczy czy coś to możesz mu narobić lipy, ze hoho :)
  • Odpowiedz