Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #cityfit #silownia #citifit #humorobrazkowy #kiciochpyta
Eluwina mireczki, mirabelki i inne alternatywki. Polecacie Cityfit? Bo słyszałem kiedyś kiedyś spoko opinie o tym miejscu, ale teraz coraz bardziej do mnie dochodzi że zużyty sprzet albo jakiś tłok czy coś czy inne problemy. Ewentualnie alternatywnie (hehe) polecacie coś innego?
DobrzeiSmacznie - #mirkokoksy #cityfit #silownia #citifit #humorobrazkowy #kiciochpyt...

źródło: comment_Hkglb6ITVIfQRnUBt5VYhVxmqv6qroDD.jpg

Pobierz
  • 18
@DobrzeiSmacznie: Polecam. Bardzo dobrze wypada na tle konkurencji, jest czysto a sprzętu jest dużo, jest całkiem dobrze utrzymany i szybko naprawiany + ciągle coś dokupują. Z minusów - tłok w godzinach szczytu (jak w każdej miejskiej fitnesiarni), muzyka obniżająca teścia i to że czasem możesz trafić na #!$%@?ą kierowniczkę (chociaż tak pewnie jest w każdej siłowni)
@DobrzeiSmacznie:

U mnie o 6-7 rano jest syf - zawsze sztangi i talerze #!$%@? po całym obiekcie, ale przynajmniej rzadko jest więcej niż kilka osób o tej porze.
Mała ilość sprzętu do treningu nóg - jeden rack i jedna para wolnych stojaków + kilka maszyn to jakiś żart.
Potwierdzam, że jest #!$%@? muzyka i w kółko ta sama, drętwa playlista.
Doceniam za to godziny otwarcia i to że jest duża ilość
@DobrzeiSmacznie: Mordeczko, tak średnio bym powiedział ale to pewnie zalezy od miasta. Muzyka to jakas masakra- no ale nie przychodzisz na dyskotekę tylko poćwiczyć. Tłok jak cholera - teraz dowalili tych beneficjarzy z multsportem a była to jedna z nielicznych sieci która zaklinała sie ze ich nie przyjmie. To wyobraź sobie jak po nowym roku przyjda ludzie z karnetami kupionymi na święta. Chyba jedynie o północy bedziesz mógł ćwiczyć. Sprzet rozwalony
@DobrzeiSmacznie: Ostatnio zleciało się jakoś dużo ludzi i cięzko się ćwiczy. Kiedyś było spoko,bez szału ale spoko, ale no wiadomo sprzet sie zuzywa niszczeje. Multisport jest dostępny, jednak za każdym razem trzeba dzwonić po obsługę żeby zobaczyli że to ty i zeskanowali kartę multi, a to dosyć uciążliwe. Więc tak średnio bym powiedział.
@DobrzeiSmacznie: CF od grudnia mega tłok bo wprowadzili multisporta - godzina 18-21 ludzi jak na promocji karpia w lidlu.
O komfotowym cwiczeniu nie ma mowy w tych godzinach - chyba, ze lubisz sobie pobiegac na biezni.
Na plus to jednak muzyka, ktora nie #!$%@? jak na wiejskiej dyskotece i mozna spokojnie sobie posluchac wlasnej. Sprzetu sporo, ale za duzo maszyn vs wolne ciezary. Otwarta 24/7, wejscie bezobslugowe, zrodelko. Wzglednie czysto.
Na
jak chcesz zaczac swoja przygode to absolutnie nie wybieraj tej silowni. Widziałem wiele razy jak ktoś wykonywal zle cwiczenie a nawet fatalnie ze moglby doprowadzic sie do kontuzji to obsluga i trenerzy przechodzili obok nie poprawiajac typa. Znajdz sobie mala silownie osiedlowa tam jak bedziesz popelnial bledy ktos ci pomoze. Chyba ze lubisz kozakow lans i ku$#&#&a ch$&jowa ta silownia. Chcesz zaczac przygode to zacznij w domu. Drazek pompki przysiady. Bez tloku