Wpis z mikrobloga

@Sarmataa:

Gdzie śmieszkuję z ewolucji?

W tym miejscu:

Wierzą, że na złomowisku za sprawą przypadku z żelastwa powstanie nowy Ford Mustang, a nie wierzą, że stworzył go jakiś człowiek.

Typowy argumenty kreacjonisty, który tylko pokazuje twoją ignorancję w tym temacie. W sumie to zdanie sprowokowało mnie żeby w ogóle Ci odpisać, bo resztę jeszcze bym jakoś przełknął.

Nie jestem Katolikiem,

Jesteś bez wątpienia wierzący. W swoich wypowiedziach odwołujesz się do katolickich
@Sarmataa: Aha, nie wiem czemu wysłałeś mi ten filmik i czy serio oczekujesz, że obejrzę 1.5h materiału. Ale tak przeglądając o czym jest po łebkach to wniosek z filmu jest chyba taki, że nie ma żadnego opętania. Więc chyba nawet zgadzam się z tym co jest w filmie. A jak chcesz się odnieść do jakichś szczegółów z życia Anneliese do proszę albo o timestamp albo o źródło pisane.
@4nka po co szukać jakiś egzorcyzmów. Pokaż mi choć jeden cud. Tak samo. Nie ma nic.
Wszystkie te cuda i egzorcyzmy dziwnym trafem były kiedyś a teraz jak jest XXI wiek i dostęp do telefonów i można by mieć nagranie albo zdjęcie to nie ma.
A jak już zabierają się za cuda to za każdym razem lekarze są ściśle związani z kościołem. Takie dziwne zbiegi okoliczności
@#!$%@?: A jaki to ma związek z ewolucją?

Wierzą, że na złomowisku za sprawą przypadku z żelastwa powstanie nowy Ford Mustang, a nie wierzą, że stworzył go jakiś człowiek.


Dodam więcej jak można wierzyć, że tak złożony organizm jak człowiek powstał przez przypadek. Poczytaj więcej o budowie samego organizmu, bo z każdym rokiem poznajemy o nim coraz więcej informacji. Zobacz książki o samym układzie immunologicznym, a nie jakieś artykuły dla dzieci. Wtedy
@4nka: Swego czasu odsłuchiwałem trochę z tych nagrań. Księża mówią po łacinie, ona po niemiecku, nic nadzwyczajnego ani paranormalnego.. Nie ma jak do tej pory ani jednego udokumentowanego naukowego przypadku ksenolalii tj. mówienia obcym językiem, bez uprzedniej nauki go. To, że w czyjejś wokalizacji można usłyszeć pojedyncze frazy, które przypominają słowa z jakichś egzotycznych mało znanych języków to o niczym nie świadczy. W przeciwnym razie musielibyśmy uznać, że moja roczna siostrzenica
@Sarmataa: Słuchaj, nie chcę tracić czasu żeby punktować każde zdanie. Poza tym twoja wiara to twoja sprawa i nie mam żadnego interesu w przekonywaniu cię do swoich racji. Mogę Ci tylko dać małą zagwozdkę - skoro wierzysz, że świat i to wszystko co obserwujemy zostało stworzone przez jakiś inteligentny wszechmocny i wszechwiedzący byt to kto stworzył ten byt? Powstał w wyniku przypadku? To ja wolę przyjąć wersję, że to właśnie ludzie
@#!$%@?: Możemy być częścią tego bytu, jeśli potrafi tylko modyfikować swój własny kod. Równie dobrze mógł wydzielić część siebie pod budowę Świata lub stworzyć całkowicie niezależny Świat. Może być tak, że nie jest ani wszechmogący, ani wszystkowiedzący.
Otóż to przypadek, to czysta inteligencja, która zyskała świadomość. Człowiek również posiada inteligencję i świadomość, ale do powstania człowieka są niezbędne wszystkie inne rzeczy, aby żył, dlatego szansa na takie przypadkowe powstanie jest dużo mniejsza.