Wpis z mikrobloga

30gb yt, 27 twitch i 26 insta, no „fajne” masz „zycie” kolego xD


@loczyn: niby zaplusowałem bo osobiście też mi się to głowie nie mieści, ale z drugiej strony to prawo tego pokolenia że tak spędzają czas, dobrze się przy tym bawią i tyle. Pokolenie wyżej od Ciebie też na pewno by kisło że całe dnie spędzałeś na "graniu w komputer" i "co to za życie". Z kolei pokolenie jeszcze wyżej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@frow: co Wy macie z tymi brainletami? Ktoś nie może inaczej używać telefonu, bo od razu brainlet. Niech każdy sobie używa jak chce, są ludzie którym wystarczyłoby nawet 1GB, są tacy którzy używają trzycyfrowych ilości, co komu do tego.
@MobileVikingsPL: wy akurat macie dobrą ofertę. Większość moich znajomych męczy się z 2GB w play czy innym tmobile, bo ładne buzie są w reklamach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Można mieć taniej i lepiej, zrzucając kajdany limitów sprzed epoki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@frow: Tez tego nie rozumiem, glownie w tych abonamentach, placisz z 50zl, a neta tyle co nic. Ja 2,5GB mam za 30zl, ale w Roamingu, tak to w Polsce 30GB w Orange Flex. Teraz tylko i wylacznie oferty na karte, nawet nie musze nic doladowywac, samo co miesiac sciaga z karty.
Na prawdę jest dla mnie zagadką, jak ludzie mogą tak mało z neta korzystać xD

Na uczelni mam wifi, a i tak nie mogę się zmieścić w 200GB na miesiąc xD


@mlody_sarmata: A kiedy miałeś ostatnie zerowanie tych statystyk? Bo ja 15.06.2016. Także jak nie wchodzisz co miesiąc i tego nie zerujesz, to to nie jest zużycie miesięczne, ale od ostatniego zerowania.
@frow: W t-mobile jest limit nawet jak masz nielimitowany xD po prostu zwalnia po ilus GB, ja mam teraz 70GB miesiecznie, obecny telefon mam od trzech miesiecy i juz poszlo 140GB z czego 12 na sam wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frow: aż sobie z ciekawości sprawdziłem zużycie za ostatni kwartał:
Wrzesień - 256MB
Październik - 174MB
Listopad - 465MB

W domu, w pracy, a nawet często w innych miejscach WiFi, zaś w metrze po drodze do roboty brak zasięgu ¯\_(ツ)_/¯
Nawet pakiet miesięczny 4GB i nielimitowane rozmowy za £10 przestałem kupować bo się nie opłacało (bez pakietu 1MB - 1p)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frow: aż sobie z ciekawości sprawdziłem zużycie za ostatni kwartał:
Wrzesień - 256MB
Październik - 174MB
Listopad - 465MB

W domu, w pracy, a nawet często w innych miejscach WiFi, zaś w metrze po drodze do roboty brak zasięgu ¯\_(ツ)_/¯
Nawet pakiet miesięczny 4GB i nielimitowane rozmowy za £10 przestałem kupować bo się nie opłacało (bez pakietu 1MB - 1p)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mgr_rybak:

Dałaś się zniewolić. Praca - dom to nie życie.

Jeśli potrzebujesz więcej niż 2GB neta poza pracą i domem, to kto tu się dał zniewolić?
Z nosem w telefonie można równie dobrze siedzieć w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@peetee: Zgadzam sie, ze dziala to tak jak mowisz. Jednak sa liczne badania ze Internet i to jak z niego korzystaja dzieciaki robi absolutna sieczke z mozgu, ktora ciezko porownac z Tv, prasa czy czymkolwiek.
@Hershel:
@loczyn:

Ale boomery się zesrały xDDD HURR JA TO MOM ŻYCIE a pewnie po robocie pifko i TV xD

Ja ze snapchata mam podobnie co kolega choc teoche mniej, najlepiej jak niektórzy ludzie mi mówią czy ja ze wszystkiego co robię w życiu muszę wysyłać snapy xD I nie, nie mam 12 lat tylko 22 - myślałem że telefon jako "zabawka dla dzieci" to skojarzenie tylko ludzi 60+ ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frow: kiedyś miałem 100MB na androidzie i... Potrafiłem wykorzystać ledwie 30 :D internet non stop włączony + synchronizacje, gg, opera mini bez obrazków... Jak widziałem że mam spory zapas to na chwilę włączałem obrazki w najniższej jakości ;) albo pełen szpan, pobrałem jakąś aplikację w sklepie... Kiedyś to były czasy ;P Android nie pożerał gigabajtów, wszystko nie usiłowało Cię bez przerwy śledzić...
Jeśli potrzebujesz więcej niż 2GB neta poza pracą i domem, to kto tu się dał zniewolić? Z nosem w telefonie można równie dobrze siedzieć w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel: Tak się składa, że mam 25GB/mies i korzystam z niego praktycznie cały czas. Z tego jeszcze kilka miesięcznie mi zostaje. W pracy nie mam wifi, w domu nie włączam, bo nie ma potrzeby. A sam transfer
starcza, jeśli w pracy i w domu jedzie się na wi-fi, a tam się spędza głównie czas.


@bulistnienia: Świadoma firma nie udostępnia pracownikom internetu na komórkach. My na przykład na prywatnych komórkach nie dajemy dostępu pracownikom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale boomery się zesrały xDDD HURR JA TO MOM ŻYCIE a pewnie po robocie pifko i TV xD


No jeśli dla Ciebie alternatywa to TV i piwo, to widać już ten telefon zrobił ci sieczkę z mózgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja ze snapchata mam podobnie co kolega choc teoche mniej, najlepiej jak niektórzy ludzie mi mówią czy ja ze wszystkiego co robię w życiu muszę wysyłać snapy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tyskiee: smarty / giffgaff zależy jaka karta sim

@jej_czarne_oczy: nie mam fejsa ani insta ani snapa, twitchy/yr nie ogladam a leci 2TB.

U mnie głównie synchronizacja projektów audio/video + gitlaby itd gdzie jeden projekt waży ok 50-100gb

Czy aktualizacja jakieś wtyczki do kontakta i nie ma 600GB