Wpis z mikrobloga

@frow: u mnie jest 157GB. Jest jedno ale. 157GB, ale natłuczone na przestrzeni 3 lat. Czyli srednio 4,36GB miesięcznie. Często gęsto mniej. W normalnym dniu, kiedy jestem trochę w pracy, trochę na kucbudzie, sporo w domu, to wszędzie mam WiFi. Jezdze autem, wiec wtedy nie korzystam, a muzyka w aucie na Spotify leci z osobnej karty SIM, ale zużywa i tak ok. 1GB na miesiąc bo się #!$%@?. Podsumowując, jeśli mam
wlan0 - @frow: u mnie jest 157GB. Jest jedno ale. 157GB, ale natłuczone na przestrzen...

źródło: comment_AFvb8GWiNgUNYH4bcvy6fvBkWSdDi0QX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Na prawdę jest dla mnie zagadką, jak ludzie mogą tak mało z neta korzystać xD

Na uczelni mam wifi, a i tak nie mogę się zmieścić w 200GB na miesiąc xD

#!$%@? xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frow: Jako, że działamy w tej dziedzinie, to możemy powiedzieć że średnie zużycie wśród naszych użytkowników, to 7GB/mies. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MobileVikingsPL: Ciekawa informacja.
Jaki macie rekord miesięczny bo ten troll z prawie 200gb w tym wpisie na telefonie bez tethera jest nierealny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KapitanTorpeda: Dlatego bo pamięci w telefonach nie liczy się w terabajtach a gigabajtach, gry na telefon nie zajmują 10gb+ i nie ściąga się tu filmów w 4k zajmujących 20gb+. Sama prędkość transferu z GSM też nie zachęca do ssania gigabajtów.
Striming video, zdjęcia, aplikacje i gry to spokojnie kilkadziesiąt GB przy codziennym, intensywnym używaniu ale to nawet 100 nie przekroczy.

Podaj mi przyklad tych plików ściąganych na telefon co miesiąc które
  • Odpowiedz
@m0rgi nie wiem czy wiesz ale świat poszedł do przodu i już możesz kupić telefony z pojemnościa terabajta :)
Gry na telefon nie zajmują 10gb ale kto ci powiedzial że ktoś ściąga gry na telefon? Moj rekord to jakoś półtora terabajta w miesiąc na prepaidzie w wiekszosci na
Pobieraniu filmów i plików instalacyjnych
Sama predkosc nie zacheca jak masz #!$%@? operatora, bo mi śmiga Lte z pobieraniem 40 megabajtów danych na sekundę.
  • Odpowiedz