Wpis z mikrobloga

@frow: Tez tego nie rozumiem, glownie w tych abonamentach, placisz z 50zl, a neta tyle co nic. Ja 2,5GB mam za 30zl, ale w Roamingu, tak to w Polsce 30GB w Orange Flex. Teraz tylko i wylacznie oferty na karte, nawet nie musze nic doladowywac, samo co miesiac sciaga z karty.
  • Odpowiedz
Na prawdę jest dla mnie zagadką, jak ludzie mogą tak mało z neta korzystać xD

Na uczelni mam wifi, a i tak nie mogę się zmieścić w 200GB na miesiąc xD


@mlody_sarmata: A kiedy miałeś ostatnie zerowanie tych statystyk? Bo ja 15.06.2016. Także jak nie wchodzisz co miesiąc i tego nie zerujesz, to to nie jest zużycie miesięczne, ale od ostatniego zerowania.
  • Odpowiedz
@frow: W t-mobile jest limit nawet jak masz nielimitowany xD po prostu zwalnia po ilus GB, ja mam teraz 70GB miesiecznie, obecny telefon mam od trzech miesiecy i juz poszlo 140GB z czego 12 na sam wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frow: aż sobie z ciekawości sprawdziłem zużycie za ostatni kwartał:
Wrzesień - 256MB
Październik - 174MB
Listopad - 465MB

W domu, w pracy, a nawet często w innych miejscach WiFi, zaś w metrze po drodze do roboty brak zasięgu ¯\_(ツ)_/¯
Nawet pakiet miesięczny 4GB i nielimitowane rozmowy za £10 przestałem kupować bo się nie opłacało (bez pakietu 1MB - 1p)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frow: aż sobie z ciekawości sprawdziłem zużycie za ostatni kwartał:
Wrzesień - 256MB
Październik - 174MB
Listopad - 465MB

W domu, w pracy, a nawet często w innych miejscach WiFi, zaś w metrze po drodze do roboty brak zasięgu ¯\_(ツ)_/¯
Nawet pakiet miesięczny 4GB i nielimitowane rozmowy za £10 przestałem kupować bo się nie opłacało (bez pakietu 1MB - 1p)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mgr_rybak:

Dałaś się zniewolić. Praca - dom to nie życie.

Jeśli potrzebujesz więcej niż 2GB neta poza pracą i domem, to kto tu się dał zniewolić?
Z nosem w telefonie można równie dobrze siedzieć w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peetee: Zgadzam sie, ze dziala to tak jak mowisz. Jednak sa liczne badania ze Internet i to jak z niego korzystaja dzieciaki robi absolutna sieczke z mozgu, ktora ciezko porownac z Tv, prasa czy czymkolwiek.
  • Odpowiedz
@Hershel:
@loczyn:

Ale boomery się zesrały xDDD HURR JA TO MOM ŻYCIE a pewnie po robocie pifko i TV xD

Ja ze snapchata mam podobnie co kolega choc teoche mniej, najlepiej jak niektórzy ludzie mi mówią czy ja ze wszystkiego co robię w życiu muszę wysyłać snapy xD I nie, nie mam 12 lat tylko 22 - myślałem że telefon jako "zabawka dla dzieci" to skojarzenie tylko ludzi 60+ ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frow: kiedyś miałem 100MB na androidzie i... Potrafiłem wykorzystać ledwie 30 :D internet non stop włączony + synchronizacje, gg, opera mini bez obrazków... Jak widziałem że mam spory zapas to na chwilę włączałem obrazki w najniższej jakości ;) albo pełen szpan, pobrałem jakąś aplikację w sklepie... Kiedyś to były czasy ;P Android nie pożerał gigabajtów, wszystko nie usiłowało Cię bez przerwy śledzić...
  • Odpowiedz
Jeśli potrzebujesz więcej niż 2GB neta poza pracą i domem, to kto tu się dał zniewolić? Z nosem w telefonie można równie dobrze siedzieć w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel: Tak się składa, że mam 25GB/mies i korzystam z niego praktycznie cały czas. Z tego jeszcze kilka miesięcznie mi zostaje. W pracy nie mam wifi, w domu nie włączam, bo nie ma potrzeby. A sam transfer
  • Odpowiedz