Wpis z mikrobloga

@BratKoalaCoNigdyNieNawala #!$%@?ł systema i nie nawalił i tym razem ( )
#wykopaka jest taka (òóˇ) (òóˇ)
Bardzo spersonalizowana paczka i praktyczne wszystko co napisałem w liście do Świętego Mikołaja doszło ( ͡º ͜ʖ͡º).
Paczka dość skromna ale jak ją otworzyłem i poczułem zapach wanilii to pomyślałem, że coś chyba Modest Amaro ugotował w tejże paczce.
List super, bez zbędnego #!$%@? tylko konkrety i też trochę o sobie napisałeś za co proposy! Zasadniczo mało czytam książek ale jak już mam jakieś czytać to na pewno o podróżach a Cejro jaki jest taki jest ale wiedzę podróżnicza ma JESZCZE KSIĄŻKA JEST Z AUTOGRAFEM CEJROWSKIEGO To, że trenuje wyczynowo Lacrosse też nie pominąłeś i sprezentowałeś ten zapach z emblematami właśnie Laxa to nie wiem jak tego dokonałeś i gdzie znalazłeś, szacunek. Smakołyki też egzotyczne takie jak lubię i na pewno nie pierwsze lepsze.
I coś co mnie zamurowało bo sam poprosiłem o coś związanego z tobą lub z twoim regionem. Sam napisałeś w liście, że to twoje największe osiągnięcie i jesteś cholernie dumny z książki dokładnie ze zbioru opowiadań, ktorą sam napisałeś ( ͟ل͜)( ͠° ͟ل͜ ͡°) mamy tutaj na mirko panie i panowie uznanego pisarza!

Dzięki jeszcze raz bo naprawdę jest spersonalizowana a ze mną to jest dość trudne bo nie potrafię o sobie opowiadać.

Zawołam pod to #ksiazki chyba się nie obrazicie ;/
może ktoś będzie chętny na dość sporą ilość lektury napisana przez kogoś stad ;) to ta na dole jak co XD @BratKoalaCoNigdyNieNawala
Phillippus - @BratKoalaCoNigdyNieNawala #!$%@?ł systema i nie nawalił i tym razem (✌ ...

źródło: comment_8MdssPFxwnTbBjtyyyExxOz1pqgyb4qC.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz