Wpis z mikrobloga

Kiedy:
- nie ukończyłeś banalnie prostego kierunku studiów
- kreujesz się na inteligenta, a zajmujesz akademickim mamrotaniem o zupełnie nieistotnych zjawiskach sprzed wieku
- uchodzisz za przedsiębiorczego specjalistę, a tak naprawdę jesteś przyssany do państwowego cycusia
- czujesz się władny wypowiadać w kwestiach gospodarki i makroekonomii, a to co masz zawdzięczasz rodzince i kolegom z partii
- nazywasz się


A na zdjęciu popularny poseł, Krzysztof Bosak.

#konfederacja #polityka
Pobierz Dutch - Kiedy:
- nie ukończyłeś banalnie prostego kierunku studiów
- kreujesz się n...
źródło: comment_m9RVn52l8IoVqGwMoyu3B1IM3biNTuqw.jpg
  • 63
W ramach pracy naukowej jako historyk zajmuje się historią ruchu robotniczego[2], a także historią medycyny i leczenia uzależnień[8], a artykuł na ten temat publikował m.in. w wydawanym przez Cambridge University Press piśmie „Medical History”


A Bosak publikował na twitterze, fejsie i Najwyższym Czasie xD
@Komyushou:

#!$%@?łeś, Zandberg ma doktorat

Misiu, swoje wpisy sprawdzam 4 razy przed publikacją. I jeszcze proszę o dodatkowy riwju panią Bogusię z warzywniaka.

Studiów prawniczych nie ukończył

Nigdzie nie pisałem, że doktoratu (z socjlademów cośtam cośtam xD) nie ma. Poćwicz.
@dzejro:

wiadomo, ze jakby ukończył niesamowicie trudne studia prawnicze i miał klitke ma Wilanowie

Pantofelku, przecież sam skwitowałem prawo jako "banalnie prosty kierunek", czego jeszcze nie rozumiesz? xD
@Dutch: Misiu, ale co to ma do rzeczy? Gdzie cie wywolalem do tablicy, że musiałeś mnie spytać czego nie rozumiem? Ja tylko napisałem znany fakt, że prawnicy zamieszkujący klitki na wilanowie to idealni kandydaci na posłów. Czego nie rozumiesz? ;)