Wpis z mikrobloga

Kiedy:
- nie ukończyłeś banalnie prostego kierunku studiów
- kreujesz się na inteligenta, a zajmujesz akademickim mamrotaniem o zupełnie nieistotnych zjawiskach sprzed wieku
- uchodzisz za przedsiębiorczego specjalistę, a tak naprawdę jesteś przyssany do państwowego cycusia
- czujesz się władny wypowiadać w kwestiach gospodarki i makroekonomii, a to co masz zawdzięczasz rodzince i kolegom z partii
- nazywasz się


A na zdjęciu popularny poseł, Krzysztof Bosak.

#konfederacja #polityka
Pobierz
źródło: comment_m9RVn52l8IoVqGwMoyu3B1IM3biNTuqw.jpg
  • 63
@dzejro:
A, no i zapomniałbym, wywołałeś mnie wołając do swoich alogicznych wysrywów, o tu:

wiadomo, ze jakby ukończył niesamowicie trudne studia prawnicze i miał klitke ma Wilanowie to bylby idealnym kandydatem na posła
@Farrahan:

Adrian Zandberg pracował zarobkowo. Tym chyba przewyższa wszystkich członków kucfederacji xD

Nawet Dziambora, który... a nie, jednak mi się nie chce xD Jak tam Kidawa, zmalała urusła? Mesjasz Tusk powrócił?
Tak w pełni serio, to o ile dobrze rozumiem wszelkie ciskanie po poglądach Zandberga - nawet jako człowiek, który uważa, że w sumie Zandberg oferuje tyle samo socjalizmu co PiS, a przynajmniej ma rozum i godność człowieka xD - to nie za bardzo wiem, gdzie jest powód do ciskania po jego wykształceniu, karierze, etc. Facet na tle reszty sejmu i zawodowych polityków się wręcz wyróżnia. To normalny gość, z normalnym wykształceniem, normalną