Wpis z mikrobloga

  • 0
Paragon z biedronki na maila, bez problemu, tylko paragon musi być mniej więcej wczasie wystawienia mandatu.
  • Odpowiedz
@PC86 bierzesz na siebie odpowiedzialności jeśli biedra jednak dojdzie kogo samochód, pójdzie do sądu a tam im przyjebia karę plus koszta sądowe? Jak można nie zauważyć, że parking jest płatny? Taka osoba, która nie zwraca uwagi na znaki drogowe powinna oddać prawo jazdy.
@wykops2 zapłacić i następnym razem nie parkować na czyimś terenie niestosujac się do jego regulaminu.
Ciekawe, czy taka biedra mogłaby np. w regulaminie napisać sobie, że jeśli nie ma
  • Odpowiedz
bierzesz na siebie odpowiedzialności jeśli biedra jednak dojdzie kogo samochód, pójdzie do sądu a tam im przyjebia karę plus koszta sądowe? Jak można nie zauważyć, że parking jest płatny? Taka osoba, która nie zwraca uwagi na znaki drogowe powinna oddać prawo jazdy.


@WhiskeyIHaze:
1. Nie biorę odpowiedzialności za to co zrobi niezbyt ogarnięta pani, bo jak się przed sądem przyzna to co ja mogę.
2. To Biedronka musi osobie pozwanej udowodnić,
  • Odpowiedz
@wykops2: zaparkowała na parkingu Biedronki i poszła gdzieś indziej. Bardzo dobrze, że musi zapłacić. PozA tum to nie jest opłata po to, żeby zarabiać na tym parkingu, tylko po to, żeby odstraszać cwaniaczków i dać zaparkować klientom.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykops2: jak nie weźmiesz biletu ale masz paragon lub potwierdzenie płatności kartą to anuluja. A tak to w dupie jesteście:)
  • Odpowiedz
a jakim prawem te blokady ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PC86: Bo to są ich blokady i mogą sobie je zakładać gdzie chcą i na czym chcą, co najwyżej potem udowodnij w sądzie że zrobili to bezprawnie no i udowodnij jeszcze, że to oni. Mniej więcej Twoja logika z parkowaniem na czyimś prywatnym terenie i płacz, że trzeba zapłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ron1n: Raczysz żartować. Składam zawiadomienie z art 288 kk, przyjeżdża Policja i wyjaśnia sprawę założenia tych nielegalnych blokad jako dochodzenie w sprawie przestępstwa.
  • Odpowiedz
  • 5
@wykops2: już pomijając Twoje durne tagowanie...

Dawno temu u mnie na osiedlu była biedronka bez parkingu. Trudno było znaleźć miejsce między blokami, więc wracając z miasta albo chcąc zrobić większe zakupy najczęściej trzeba było wszystkie torby taszczyć do domu. Kilka lat temu zrobili parking, gdzieś na 30 samochodów, powiedzmy. Bardzo fajnie, dobre ułatwienie i nastawienie proklienckie. Jednak zauważyłam, że pomimo niedużej części klientów część miejsc parkingowych była notorycznie zajęta i zdarzyło
  • Odpowiedz
Da się to jakoś załatwić?


@wykops2: tak, zaprowadź mamę do okulisty. Na pewno był przed wyjazdem regulamin parkingu.
Chociaż jak ktoś ma problemy ze wzrokiem to może nie powinien prowadzić
  • Odpowiedz