Wpis z mikrobloga

#inpost miażdży system w tym roku. Żaden przewoźnik nie był do tej pory tak szybki i niezawodny dla mnie, a zamawiam kilkaset paczek rocznie. Na swieta tez nie dają dupy.
Wczoraj o 16 nadalam paczkę w paczkomacie, Kraków-zadupie 60km od większego miasta na Mazurach. Dziś o 7 rano przekazana do doręczenia. No ja #!$%@?. Ja tak szybko tam nie dojeżdżam! Siebie zacznę wysyłać.
#dziendobry
  • 29
@nicnieslyszalam ja miałem taką sytuacje, że pozamieniali etykiety. W sumie 3 osoby były w to zamieszane, ja dostałem paczkę dla jakiejś firmy, oni kogoś z Katowic a moją ten typ z Katowic xD odkręcanie tego zajęło jakieś 2 tygodnie
@nicnieslyszalam: @hajfajf: @Frank_Underwood: Nie rozumiem porównywania inpostu do film takich jak Fedex, DHL itd. Wiecie na czym polega przewaga inpostu? Na tym, że kurier z sortowni jedzie do paczkomatu, potem do kolejnego, następnie pusty znowu do sortowni po paczki do innych paczkomatów. W tym samym czasie, w którym wkłada paczki do paczkomatu wyciąga te nadane, które od razu jadą do sortowni. Kurier standardowej firmy przewozowej musi dojechać do każdego
Wszystko spoko ale ostatnio mnie #!$%@? Jak paczka nie doszła do Paczkomatu tylko do punktu odbioru oddalonego o 4km, przy którym nie ma gdzie zaparkować. I opcja albo jedz tam albo czekaj na paczkę nie 1 tylko 5 dni xD I nie, nie mieszkam na zadupiu tylko w centrum wawy I mam milion punktów odbioru wokół. No ale, są święta, mają #!$%@? wiec oczywiście wybaczam xd
@nicnieslyszalam: ja raz nadałem paczkę z Ustki do Krakowa, jakoś koło południa 14.08 po czym wsiadłem do pociągu. Spoko, mniej ważne rzeczy, to przywiozą 16.08 albo 17.08. Na dworzec w Krakowie pociąg dojechał o 8 rano. Jadąc do domu dostaję SMSa, że paczka gotowa do odbioru (ʘʘ)
Tak, 15.08 - w święto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@outkay: w ogóle inpost mnie lubi chyba. Dwa razy nie zdążyłem odebrać paczki. Przyszło info, że paczka będzie następnego dnia do odbioru w oddziale inpost. Trudno...
W obu przypadkach jeszcze tego samego dnia wrzucili paczkę z powrotem do paczkomatu ( ͡ ͜ʖ ͡)