Wpis z mikrobloga

#inpost miażdży system w tym roku. Żaden przewoźnik nie był do tej pory tak szybki i niezawodny dla mnie, a zamawiam kilkaset paczek rocznie. Na swieta tez nie dają dupy.
Wczoraj o 16 nadalam paczkę w paczkomacie, Kraków-zadupie 60km od większego miasta na Mazurach. Dziś o 7 rano przekazana do doręczenia. No ja #!$%@?. Ja tak szybko tam nie dojeżdżam! Siebie zacznę wysyłać.
#dziendobry
  • 29
@nicnieslyszalam: Też lubię inpost, ale ostatnio złapali minus u mnie. Kurier wsadził tak paczkę do paczkomatu że nie mogłem jej wyjąć. Nie dało się bez uszkodzenia kartonu. Dzwoniłem na infolinię, tłumaczę co i jak że kurier też uszkodzi paczkę żeby ją wyjąć. Skończyło się na tym że sam ją wyszarpałem z paczkomatu, ale 10 minut straciłem. Na szczęście zawartość paczki była cała bo sprzedający dobrze zapakował. Reszta jak na razie ok.
@nicnieslyszalam: wielki props dla inpostu, zamówiłem jeden temat w czwartek późnym wieczorem, nawet nie myślałem że przyjdzie przed świetami, od razu założenie że może po świętach a jak mają zapierd*ol to i po nowym roku, a tu cyk powiadomienie na tel w sobote rano że paczka czeka. #pocztapolska to gunfno i powinno to się rozwiązać i stworzyć nową strukturę.