Wpis z mikrobloga

Przez dwa lata pracowałem na pełen etat jako specjalista ds marketingu w klubie sportowym. W tym czasie po godzinach dorabiałem sobie przy trenowaniu ludzi oraz rozwijałem swoją markę. W grudniu stwierdziłem, ze pogadam z prezesem o przejscie na pół etatu, żeby moc jeszcze lepiej kręcić swój biznes, ale zachować również chociaż minimalne stałe źródło dochodu. Zgodził się. Właśnie zacząłem realizować swój plan - zgłosiło się do mnie przez grudzien sporo ludzi chcących poprawic swoją sylwetkę jak i tych, którzy chcą podzwigac. Dajcie pare plusów na dobry start. Ciesze się jak dziecko (ʘʘ)
#pracbaza #praca #mikrokoksy #mirkokoksy #trojboj #silownia #trenerpersonalny #rozwojosobisty
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kezcap: chętnie dowiedialbym się kilku rzeczy.
1. Jak wygląda w Twoim wykonaniu zaangażowanie w trening personalny jak masz kogoś nowego?
2. Jak wygląda Twoje zaangażowanie w taki sam trening ale jak masz swojego zawodnika od pół roku czy os roku?
3. Jakie są stawki personalnych? (tutaj przyda się miasto gdzie działasz, albo chociaż jego wielkość)

Głównie chodzi mi o to, czy to norma, że jak ćwiczysz z kimś dłuższy czas, to
@dexters84: wszystko zależy od jednostki, mam jedna dziewczynę 4 miesiąc i muszę jej się ciagle przyglądać w 100% bo zawsze cos #!$%@? :D
Jeżeli chodzi o osobę nowa to na początku ocena mobilności, ustawienia do boju, słabych stron. Potem dobór planu treningowego pod zaobserwowane wady/urazy itd.

Mam jednego zawodnika, który wpada do mnie tylko na jedna konsultacje w miesiącu, resztę nadzorujemy online bo jest już po prostu kumaty i nie chce