Wpis z mikrobloga

  • 342
Przez dwa lata pracowałem na pełen etat jako specjalista ds marketingu w klubie sportowym. W tym czasie po godzinach dorabiałem sobie przy trenowaniu ludzi oraz rozwijałem swoją markę. W grudniu stwierdziłem, ze pogadam z prezesem o przejscie na pół etatu, żeby moc jeszcze lepiej kręcić swój biznes, ale zachować również chociaż minimalne stałe źródło dochodu. Zgodził się. Właśnie zacząłem realizować swój plan - zgłosiło się do mnie przez grudzien sporo ludzi chcących poprawic swoją sylwetkę jak i tych, którzy chcą podzwigac. Dajcie pare plusów na dobry start. Ciesze się jak dziecko (ʘʘ)
#pracbaza #praca #mikrokoksy #mirkokoksy #trojboj #silownia #trenerpersonalny #rozwojosobisty
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@dexters84: może jestem jeszcze ambitny i zaangażowany :D naprawdę staram się podejść do tematu najlepiej jak potrafię, ale prowadze tez np amatorska sekcje TS gdzie trenują 3 osoby na raz, tylko głównej boje, resztę ogarniają sami. Tam naprawdę trzeba się napracować nad znalezieniem pozycji, najlepszej dźwigni itd
  • Odpowiedz