Wpis z mikrobloga

Ja ma takie dziwne spostrzeżenia, teraz obserwując Kamila i Wiktora na instagramie, to tego drugiego lubię bardziej. Kamil naprawdę wydaję się za bardzo oderwany od rzeczywistości, w BB to się sprawdzało, ale na wolności w połączeniu z Ewą..tak średnio bym powiedział. Za to jak Wiktora mniej lubiałem w programie, tak teraz dużo u mnie zyskuje, zaczynam doceniać jego poczucie humoru.

#bigbrother
  • 5
  • Odpowiedz
@Hejtel: Moje początkowe odczucia były podobne.Jednak teraz zaczyna się normalne życie.Wiktor cały czas baluje,bo ma tak jak i średni brat mieszkanie i wikt u mamy a na rozrywki pojedzie zarobić do któregoś z krajów azjatyckich.Zresztą jest młody i poznaje świat. Kamil musi zadbać o każdy swój dzień,więc na pierwszym miejscu jest praca ,a z tą w jego zawodzie różnie bywa. Nie mam nic przeciwko zajęciom Wiktora,takim,jak zabawianie Chinek,czy bawienie się w
  • Odpowiedz
@Hejtel: Kamil po prostu robi rzeczy, które tobie nawet nie przyszłyby do głowy, i bierze udział w rzeczach, o których nawet nie wiedziałeś, że istnieją. Wiktor po prostu siedzi u matki i chleje. Dlatego wydaje ci się swojski i sympatyczniejszy :D
  • Odpowiedz