Wpis z mikrobloga

Mirki euro stabilne, to próbujemy rozebrać imo największego sztosa w perfumerii EVER!
Maison Francis Kourkdjian Baccarat Rouge 540 EXTREIT !! - 12,30zł/ml - Pod koniec roku Kourkdjian wypuścił flakon 200ml ekstraktu i to zbija cene ze standardowych 15-16zł/ml jak dotychczas. Zakup bezpośrednio po kodzie od MFK.
Zostawiam Wam 160ml i musi się wszystko rozebrać, albo umrzemy bez najwiekszego sztosa w kolekcji :)

Czy muszę Wam opisywac te perfumy ? chyba nie. IMO to najpiękniejsze perfumy w mojej bogatej kolekcji i IMO najcudowniejszy zapach jaki człowiek wyprodukował kiedykolwiek w całej histori perfumeri. Tak dla mnie to absolutny nr 1. Czyste złoto w płynie.
Wielu z Was zna i ma wersje EDP, ekstrakt jest głębszy, ma wyrazistsze nuty jest jak telewizor 8K w porównaniu do full HD. Obraz pozostaje ten sam ale wszystko jest o wiele bardziej oczywiste i wyraźne.
No i najważniejsze. Parametry ekstraktu to istne mistrzostwo, odlewki powinny starczyć Wam na długo.
https://www.fragrantica.com/perfume/Maison-Francis-Kurkdjian/Baccarat-Rouge-540-Extrait-de-Parfum-46066.html

Odlewam od 5ml, szkła dowolnej wielkości po 3zł, wysyłka paczkomatem 15zł. Odbiór osobisty w Łodzi.
#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - Mirki euro stabilne, to próbujemy rozebrać imo największego sztosa w perf...

źródło: comment_EbBjyTZzeoxPUIqQQ3kHUFzUF9U8bunn.jpg

Pobierz
  • 68
@n_rostova: @Wygryw_z_wyboru: @Frollo: @Rybkalubiplywac: @Karol8888: @vizori: @Tomash93: @tomeczek11: @Obliv: @LivingBrain: @rev9: @LeonMoczydupa: @trzewikodziup: @chuckmls: @przemilcze: @Quimeen: @alvaro1989: @emiliooestevez:

Chłopaki jak wrócę do domu to zamawiam flakon.
Jeśli ktoś nie jest zdecydowany i chce sie wycofać, to dajcie znać teraz i wezme kogos z listy rezerwowej.
Flakon kosztuje ~2500zł dlatego potrzebuje prawilnych deklaracji i pewnych
@oTakiTamOtam: hehe, generalnie dla mnie ten tag to taka druga elektroda czasem, ludzie za bardzo się wszystkim przejmują xD biorę bo mam edp a cena za ekstrakt jest bardzo dobra, lokalne wojenki na tagu mnie nie interesują ale dzięki za cynk ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@oTakiTamOtam: Ja o bakaracie kiedyś myślałem i pisałem ze to koszmarek a teraz uważam to za jeden z lepszych niszowych zapachów awangardowych ¯_(ツ)_/¯ co do edp vs ekstrakt to uważam ze edp jest zapachem codziennym a ekstrakt bardziej na specjalne okazje. Na mnie okazuje się lepiej wyczuwalny jest ekstrakt ale to edp zdobyło więcej komplementów. Mam w kolekcji 50 ml edp i dlatego biorę tylko 10 ml ekstraktu.