Wpis z mikrobloga

Od skoku do jeziora 3 lata temu jeżdżę na wózku inwalidzkim. Ostatnio po niedzielnej mszy ja i mój #rozowypasek poznaliśmy jednego kolesia. Rozmowa się kleiła i wymieniliśmy numery z nim, żeby się styknać na jakiejś popijawie. Teraz moja różowa ciągle o nim gada, a wczoraj złapałem ją jak pisała z kimś ale szybko schowała telefon. Planowałem jej się oświadczyć na wiosnę, ale teraz myślę że mogę ją stracić na rzecz tego nowo poznanego kolesia. Mam świadomość że jej nie zaspokajam w pelni, ale ona twierdzi że jest jej dobrze i mnie kocha. Mam o nią walczyć? Jak to zrobić prawidłowo? Od czego zacząć? Czy jednak pozwolić jej odejść do lepszego, żeby nie męczyła się z kaleką?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie
  • 33
  • Odpowiedz
@Coco_jumbo_i_do_przodu: @Headmayster: @Beniz_Szatana: Ech Mirki... Do kościoła, do którego chodzę chodzi też taka para. Śliczna dziewczyna, solidne 8/10 i jej chłopak, który jeździ na wózku inwalidzkim. Ostatnio zagadałem do nich po Mszy i udało mi się wyciągnąć od jednego i od drugiego kontakt. No i teraz mam zagwozdkę, czy próbować coś z tą dziewczyną działać, bo już wydaje się zmęczona. Z jednej strony głupio niszczyć relację (która ma już
  • Odpowiedz