Wpis z mikrobloga

Witam witam ci*ty, flagi i gimbusy.

Akat miałem ullop innerzeszy plus rozina ważna niż dziudziu i od „przed Świętami” nie sprawdzałem tagu #bonzo

Coś tam dzisiaj przejrzę ale mam dla Was taki czelen: kto mi streści w kilku zdaniach co ciekawego się ostatnio działo i na co zwrócić uwagę? Adwa to czelen zamykam za kilka godzin i już nie będzie czelenu. Zobaczymy kto jest za mną, zróbcie hałas dla @Wawrzyniec_Pruski!

No ciekawe ilu się Was zbierze. Pozdrawiam imiegodniaelllo!
  • 12
@Wawrzyniec_Pruski: Otego zaszonć, że wszystko co zobaczysz to przeróbki tych troligimbusów. Adwa to wszystko to było tego, że Mateu podszedł taktycznym myśleniem. Wyciągnął gulke, zobaczył soijak i już wiedział dzie uderzyć czasem zemsty co nadszedł. No ale to czeba myśleć logicznie, a niektórzy to nie potrafiom. Adwa jak masz do wydania szklanki, słoiki ineszeszy to Mati przyjmuje, ale tylko Ućbauty. No i warunek jes że czeba być fanem. No ale Ty
@XDwGlowie: Ale nie o te cenniki chozi. Pomyślałeś dupOM a nie głowOM. Sorry że tak mówię, ale taka jest prawda.
Chodziło o cenniki frystali. Awizisz. Zniszczyłem Cię totalnie. Game Over, gra skończona. Ale masz szczęście, otwieram znowu czelen i możesz napisać co warto sprawdzić z ostatnich 2 tygodni i pokazać, że jesteś za mną. Wszystko od Ciebie zależności.
Bi-Bi-Benc!
@Wawrzyniec_Pruski: łoo baben! Tudny ten czelen od groma ciutciu! Akat nie wiem czy mam na tyle pojemności, adwa to doszanowany kolega Magister bonzologii nie raczył zdefiniowaś o jakie cenniki chozi, więc podaję do wiadomości jasiemuwi, że pozdo od tajgera z frytalem jes za 5 złoty, chyba, że Akat promocja w Mili na Harnasiu z koszu, to 3 złote tego typu. Pozdo bez frystalu za dwa złote, mam racje?