Wpis z mikrobloga

Poniżej zamieszczam kilka cytatów z pamiętnika Kipa Kinkela. Chłopak w wieku 15 lat w 1997 r., zabił swoich rodziców, po czym następnego dnia pojechał do swojej szkoły Thruston High School gdzie zabił dwóch uczniów, a kolejnych 25 zranił. U chłopaka zdiagnozowano schizofrenię. Został skazany na 111 lat więzienia.

„Siedzę tu zupełnie sam. Zawsze jestem sam. Nie wiem kim jestem. Chcę być czymś, czym nie mogę być. Każdego dnia tak bardzo się staram. Ale na końcu nienawidzę siebie za to, czym się stałem.”

„Proszę, niech mi ktoś pomoże. Chcę tylko jednej małej rzeczy. Niczego wielkiego. Chcę tylko być szczęśliwy.”

„Gdyby Bóg istniał, nie pozwoliłby, bym czuł się tak, jak się czuję… Miłość nie jest prawdziwa, pozostaje tylko nienawiść. Tylko nienawiść.”

„Chcę, żebyś to poczuła, stała się tym, posmakowała tego, zabiła to. Zabij mnie. O Boże, nie chcę żyć. Czy to kiedyś się skończy? Jaki byłby ze mnie ojciec? Wszyscy ludzie są źli. Ja po prostu chcę, żeby ten świat zła zniknął.”

„Och, #!$%@?. Brzmię tak żałośnie. Ludzie śmialiby się, gdyby to czytali. Nienawidzę być wyśmiewanym. Ale nie będzie im do śmiechu, kiedy ze ściany mojej nienawiści będą zeskrobywać kawałki swoich rodziców, sióstr, braci i przyjaciół.”

Cytaty zaczerpnąłem z tego artykułu: https://columbinepolska.wordpress.com/2017/12/11/071-kip-kinkel-czesc-2/
Polecam go przeczytać, bo został świetnie napisany i można sporo się dowiedzieć o tej sprawie. Zebrałem bardzo dużo materiału o Kinkelu i będę chciał przedstawić tą historię jak najdokładniej na moim tagu ---> #kryminalnyaz. Za kilka dni ukaże się pierwszy wpis, zapewne wyjdzie kilka części. Sprawa naprawdę jest wstrząsająca, smutna, a do tego wielowątkowa, bo wydaje się, że można było zrobić o wiele więcej, by do tej tragedii nie doszło.

#depresja #schizofrenia #mordercy #columbinestuff no i Kip czuł się zdecydowanie jako #przegryw
az1zi - Poniżej zamieszczam kilka cytatów z pamiętnika Kipa Kinkela. Chłopak w wieku ...

źródło: comment_rvPZNgLROC8OH5Hv25sHXGUDTSIghwkT.jpg

Pobierz
  • 6