Wpis z mikrobloga

Ale skisłem (ʘʘ)
Wracam sobie z porannego biegania, słyszę że rodzina już wstała. Po drodze mijam starszego syna, który najwyraźniej usłyszał na youtubie coś co mu wpadło w ucho i próbuje to odtworzyć na pianinie (ma dobry gust, ale do tego utworu sobie będzie musiał akompaniament orkiestry skombinować xD).
Wchodzę na górę, widzę młodszego syna i... wtf?
Ten widząc moje spojrzenie wzruszył ramionami i stwierdził "no co? buduję bitwę piratów z krakenem i muszę się skupić" xD

źródło: comment_6l1JZObxhcH2OGqEPVtKWYIcIvxy8pTn.jpg
  • 120
@enron: jeżeli masz pewność 100% to luzik, jeżeli jest możliwość że on to na a o tym nie wie to z własnogo doświadczenia wiem że lepiej jest wiedzieć i przy każdej możliwej okazji gdy mam podejrzenia to informuje o tym ludzi aby żyło się lepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@avangarda: a te słuchawki na przykład jak mnie w pracy #!$%@?ą odgłosy wydawane przez ludzi to by działały, w sensie, że ja będę siedziała w przyjemnej ciszy, a oni sobie będą #!$%@?ć jak chcą i co chcą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@enron: ja w wieku 6 lat zacząłem grę na pianinie. W wieku 12 potrafiłem z samych chwytów gitarowych dobrać sobie melodię i różne szlagiery ogniskowe przerabiałem pod pianino. Wtedy zacząłem też grać Metallicę na klawiszach. Nie trwało to długo, bo moja babcia powiedziała, że to szatańska muzyka i zakazała mi więcej grać na pianinie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@enron: dlatego mowilam, ze nie pije do Ciebie tylko do mirka, ktory pisal, ze to takie pomyslowe.

Luz kolego. Ja sie smieje jak moj poltoraroczny bratanek za kazdym razem jak do mnie przyjezdza , to pierwsze co robi, to kladzie spac wszystkie zabawki, zeby wypoczely przed zabawą ¯\_(ツ)_/¯.

Kwestionuje jedynie element pomyslowosci w tym co zrobil Twoj syn, a nie sens dodania posta.
Rozsmieszyl syn w słuchawkach, ale po drodze jeszcze pochwale się, że starszy NA PIANINIE GRA xdddd


@delacroix: @tg1310: no i? Stoi pianino to i gra, nic w tym niezwykłego ani powodów do chwalenia się.
@smutna_rzaba: To, że sobie wybrał piękny utwór i jedyne co może próbować to koszmarnie kaleczyć linię melodyczną też mnie bawi - nut czytać jeszcze nie umie jak należy, po czym coś usłyszy i rzuca się
@Megawonsz_dziewienc: nie rozumiesz? gosc wrocil z biegania i mu pewnie walnely troche endorfiny do glowy i zaczal sie podniecac ta sytuacja xDDD


@skajssdelimit: no walą endorfiny, żebyś wiedział. Polecam, tylko komplikuje życie rodzinne jak się uzależnisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enron: super zabawa, tęsknię za LEGO ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@konstelacjaniesamowitosci: zawsze możesz wrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kumpel, 40+, nie ma żony ani dzieci a co chwila sobie jakieś fajne lego kupuje.
Ja nie mogę do dzisiaj odżałować, jak w wieku 15 lat ot tak przekazałem gigantyczną kolekcję lego znajomym rodziców, którzy mieli dwójkę maluchów (,)
@enron: Mirko to jest czasem chlew obsrany gównem naprawdę. Niby nikogo to nie obchodzi, jak musiała napisać garstka spierdoksów, ale prawie 500 plusów pękło. Jak i wasze dupy z powodu tego wpisu, zjeby xD
@enron: weź go do fryzjera z tym hełmem


@erajwa: niedawno był, tylko se umyślił jakiś przedziałek to mu fryzjer nieco mniej skrócił. Jak się poukłada to całkiem spoko jest ;)
@Megawonsz_dziewienc oj już wyjmij kija z dupy, to nie typowy post o dzieciaku, który śmiesznie je kaszke, tutaj masz dziecko które nałożyło sobie na głowę słuchawki wygluszajace żeby skupić się na zabawie, mnie gościa w wieku 23 lat to bawi, a ty na siłę chciałeś się #!$%@?, tfu
@enron pozdro i miłego dnia z rodzinka
@enron: jeżeli masz pewność 10070247771710 luzik, jeżeli jest możliwość że on to na a o tym nie wie to z własnogo doświadczenia wiem że lepiej jest wiedzieć i przy każdej możliwej okazji gdy mam podejrzenia to informuje o tym ludzi aby żyło się


@egonszef: spoko, mam z tymi tematami sporo do czynienia - wręcz można rzecz że jestem na tym punkcie przewrażliwiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enron: pomysłowy chłopak. Fajnie, że zaczynają dzień aktywnie, a nie od komórki/kompa.


Pozdro!
(też mam 2 synów)

@v-tec: no komórka, PS czy komp też bywa - choć wyszło na to, że zdrowiej jest gdy mamy zasadę "poranek bez elektroniki", bo nie dość że się przy tym nabuzują to potrafią się ostro pokłócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inna sprawa, że właśnie starszemu (lvl10) coś się poprzestawiało i
@enron: to kup mu jakiś keyboard używkę, żeby nie było drogo. Jak mu się spodoba to kupisz coś lepszego, a jak nie to trudno.


@v-tec: pianino jest lepsze, tylko już tyle stało odłogiem że trzeba zainwestować w stroiciela. A keyboard pewnie wcześniej czy później się pojawi, jeśli na tyle załapie bakcyla.