Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 273
Ożesz #!$%@? XDDD

Kumpel leci samolotem (startuje w sumie) i podbija do niego rodzinka (w samolotach dla niewiedzących, przynajmniej wizzair, są 3 miejsca obok siebie) 2+1 i pytają kumpla


JA #!$%@?, JA MYŚLAŁEM ŻE TO TYLKO MIT ALE TACY IDIOCI SERIO #!$%@? ISTNIEJĄ XDDDDDDDDD

#truestory #pasta #patologiazewsi #patologiazmiasta ##!$%@?
  • 279
  • Odpowiedz
@Rorschak:

domena ludzi biednych ze lubią głupio hajs wydawać i jeszcze sie tym publicznie szczycą


Tak sobie wmawiaj xD Skąpienie marnych 50zl na to, zeby moc sobie wybrać miejsce, zamiast użerać się z jakimiś robakami.

Poza tym latanie takimi gówno liniami jak rajaner czy łizer, to juz w ogole kompletny brak RiGCZu, no ale jak komuś szkoda kasy i woli latać w prosięcych warunkach, z januszami, to jego sprawa.
  • Odpowiedz
  • 1
@McDermott lol. Jak leciałem samolotem z rodziną to pasażer obok sam się zapytał czy chce się zamienić. Ale to była inna linie.

A twój ziom pewnie przycebulil i wziął random miejsce.

Debile. Wszędzie debile
  • Odpowiedz
  • 4
@McDermott Jak gdzieś latałem z rodzicami, to zawsze ja z mamą i bratem siedzieliśmy razem, a tata sam się przesiadał i z randomowo poznanym chłopem pił whisky XD. Kilka osób tak poznał
  • Odpowiedz
@kezioezio: nie oszukujmy się, masz testo w avatarze, a w realu #!$%@? pasztet i salceson, nie zgrywaj nowobogackiego bo łatwo takich cwaniaczkow wypunktowac po tym jakie głupoty pisza
  • Odpowiedz
Mam wrażenie że to wpis jakiegoś nieudacznika-piwniczaka-przegrywa który pierwszy raz leciał samolotem i mu się w głowie poprzestawiało od nadmiaru wrażeń. Często latam samolotem i naprawdę nie widzę żadnego problemu w prośbie o zmianę miejsca. Wystarczy być człowiekiem a nie świnią na dwóch nogach.
  • Odpowiedz
Gdybym żył w bańce wykopu i wszędzie byli by tacy aspołeczni frustaci jak tutaj to długo bym nie pociągnął :D W łeb bym sobie strzelił :D Z raz dziennie pojawia tu się wpis piętnujący normalną uprzejmość, pomoc jako frajetwo, spermiarstwo, białorycerstwo :D :D

Latam dosć często, ktoś pyta o zamianę nie ma problemu, jeszcze walizkę pomogę wrzucić, ta osoba ma dobry dzień i ja mam dobry dzień. Mam siedzenie z miejscem na
  • Odpowiedz
@qeni: wiesz, ja jestem facetem który ma 190 cm wzrostu (prawie) i mam ogółem problem z miejscem, więc wykupuje z miejscem dodatkowym na nogi, więc z jakiej racji mam się przesiąść?


@McDermott:
Więc po prostu odpowiadasz "nie, bo tutaj mam więcej miejsca na nogi", rodzinka idzie dalej i prosi kolejną osobę. Wszyscy zadowoleni.

Nie twierdzę, że musisz się zgadzać na taką prośbę, ale kompletnie nie rozumiem twojego oburzenia.
  • Odpowiedz
@Rorschak:

nie oszukujmy się, masz testo w avatarze, a w realu #!$%@? pasztet i salceson,


Chyba cie matka w śliskim kocyku nosiła. To juz są tylko twoje urojenia. Taka prawda, 50zl to dużo za wybranie sobie miejsca?

nie zgrywaj nowobogackiego bo łatwo takich cwaniaczkow wypunktowac po tym jakie głupoty pisza


No punktuj dalej, bo widze, ze z avatara jestes w stanie wszystko wyczytac.
  • Odpowiedz