Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 273
Ożesz #!$%@? XDDD

Kumpel leci samolotem (startuje w sumie) i podbija do niego rodzinka (w samolotach dla niewiedzących, przynajmniej wizzair, są 3 miejsca obok siebie) 2+1 i pytają kumpla


JA #!$%@?, JA MYŚLAŁEM ŻE TO TYLKO MIT ALE TACY IDIOCI SERIO #!$%@? ISTNIEJĄ XDDDDDDDDD

#truestory #pasta #patologiazewsi #patologiazmiasta ##!$%@?
  • 279
  • Odpowiedz
  • 1
zgaduje że ta uwaga o sebkach zapiekla najbardziej więc już się nie produkuj koleszko, żyj sobie w tej pato bance I pozwól żyć innym
  • Odpowiedz
niech pani pamięta ze jak się rozbijemy to pani siostry ciało będzie pod moim nazwiskiem


@PaulStanley: raczej twoje i jej nazwisko będzie rozsmarowane na kilkunastu metrach jak pasztet na kanapce
  • Odpowiedz
@ddes: pare zlotych? 40 zlotych w jedną strone, razy dwie osoby + powrót, chcesz to płać za takie rzeczy i sie ciesz ze jesteś wielki polak, bo cie stać, jeśli sama podróż z kims kogo lubisz to jedynie możliwość do zrobienia selfie, to widać ile masz sobą do zaoferowania
  • Odpowiedz
  • 4
CZŁOWIEKU, PISZĘ TO 3 RAZ JA NIE CHCĘ CZAISZ XD I NIE PLACE ALE NIE TWORZĘ PÓŹNIEJ RAKOWISKA ŻEBY SIEDZIEĆ ŻE SWOJĄ DRUGĄ POŁÓWKA BO MI SZKODA. HALO, LECIMY NA WAKACJE, SPĘDZIMY NA NICH W #!$%@? CZASU RAZEM, CHYBA WYTRZYMASZ 2H NA POKŁADZIE BEZ MIZIANKA CZY AZ TAKI JESTEŚ WYDZIWIACZ?
  • Odpowiedz
@ddes: normalna osoba po 10 sekundach zapomina o calej sytuacji, niezależnie czy sie zgodziła czy grzecznie odmówiła, ale zakompleksione polacki muszą potem godzinami sobie historie dopisywać, tffu
  • Odpowiedz
  • 1
to jest ten moment kiedy ty mówisz że jestem Panem Polakiem i lubię wydawać więcej BO MNIE STAĆ, nie przegap go
  • Odpowiedz
  • 6
@McDermott ja też bym się nie przesiadl z miejsca z dodatkowym miejscem na nogi jakby goście do mnie na ty podbili. Plus z tego co mowisz nie poprosili tylko zażądali :D. Nie zwracaj uwagi na to szczekanie tutaj
  • Odpowiedz