Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 273
Ożesz #!$%@? XDDD

Kumpel leci samolotem (startuje w sumie) i podbija do niego rodzinka (w samolotach dla niewiedzących, przynajmniej wizzair, są 3 miejsca obok siebie) 2+1 i pytają kumpla


JA #!$%@?, JA MYŚLAŁEM ŻE TO TYLKO MIT ALE TACY IDIOCI SERIO #!$%@? ISTNIEJĄ XDDDDDDDDD

#truestory #pasta #patologiazewsi #patologiazmiasta ##!$%@?
  • 279
  • Odpowiedz
@McDermott: lol nie raz mi się zdarzyło pytać kogoś, czy nie chce zamienić miejsc po starcie samolotu, bo chciałem usiąść ze znajomym. Czasami za rezerwację miejsca jest dopłata ponad 50zł, a to już trochę przesada. Ze dwa razy nawet to ktoś mi zaproponował, żebym się przesiadł jak zauważył, że lecimy razem.

#!$%@? to jest jak ktoś ciebie podsiądzie i jest wielce obrażony jak chcesz usiąść na swoim miejscu. Niektórzy ludzie nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@McDermott: lepiej się zamienić niż siedzieć koło bombelka ¯(ツ)
@ZmiksowanaFretka: oni chyba szukali frajera który pójdzie sobie, możliwe że kumpel miał dwa miejsca off obok siebie a że delikwenci chcieli rząd dla siebie, to chcieli go wysłać #!$%@? wie gdzie?

  • Odpowiedz
@McDermott: gościu płaczesz jakby ci nasrali na klatę i wywlekli siłą do schowka na miotły. Przecież zapytali, wystarczy odmówić i po problemie, co za #!$%@? problem tu kreujesz? Już pomijam że sobie nie ogarnęli odpowiednio wcześnie miejsc i czy wypada pytać czy nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@McDermott: lol nie raz mi się zdarzyło pytać kogoś, czy nie chce zamienić miejsc po starcie samolotu, bo chciałem usiąść ze znajomym. Czasami za rezerwację miejsca jest dopłata ponad 50zł, a to już trochę przesada. Ze dwa razy nawet to ktoś mi zaproponował, żebym się przesiadł jak zauważył, że lecimy razem.


#!$%@? to jest jak ktoś ciebie podsiądzie i jest wielce obrażony jak chcesz usiąść na swoim miejscu. Niektórzy ludzie nawet
  • Odpowiedz
@McDermott: ja #!$%@?ę, mam nadzieję, że to bait, bo nie wierzę, że ktoś może być tak #!$%@? xD nikt nie pisze, że masz się przesiąść, nie chcesz to tego nie rób. Tylko że to nic takiego, żeby się zapytać o to, czy ktoś mógłby się przesiąść, normalna ludzka interakcja, a już na pewno nie powód do srania się na mirko xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@McDermott: gościu płaczesz jakby ci nasrali na klatę i wywlekli siłą do schowka na miotły. Przecież zapytali, wystarczy odmówić i po problemie, co za #!$%@? problem tu kreujesz? Już pomijam że sobie nie ogarnęli odpowiednio wcześnie miejsc i czy wypada pytać czy nie.

@szymkov: Oni chcieli caly rząd potrójny dla siebie, bo bombel a Ty jesteś chyba debilem bo tego nie rozumiesz. Kupujesz dwa miejsca, to masz dwa a nie
  • Odpowiedz
@McDermott: Ja p€:€€3€3le co za s€:€:€lina społeczna. Pierwszy raz leci samolotem? Jak w tym kraju ma być normalnie.. poza tym jakim trzeba być grzybem żeby za miejsce dla jednej osoby dopłacać xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@McDermott: lol nie raz mi się zdarzyło pytać kogoś, czy nie chce zamienić miejsc po starcie samolotu, bo chciałem usiąść ze znajomym. Czasami za rezerwację miejsca jest dopłata ponad 50zł, a to już trochę przesada. Ze dwa razy nawet to ktoś mi zaproponował, żebym się przesiadł jak zauważył, że lecimy razem.


#!$%@? to jest jak ktoś ciebie podsiądzie i jest wielce obrażony jak chcesz usiąść na swoim miejscu. Niektórzy ludzie nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@McDermott: Ja p€:€€3€3le co za s€:€:€lina społeczna. Pierwszy raz leci samolotem? Jak w tym kraju ma być normalnie.. poza tym jakim trzeba być grzybem żeby za miejsce dla jednej osoby dopłacać xD

@litosciwy: jaką trzeba być cebulą aby lecieć z gowniakiem na krzywy ryj? XD
  • Odpowiedz
@McDermott: a wiesz geniuszu, że jak bookujesz na ostatni moment (sytuacje losowe) to nie zawsze da się usiąść obok siebie, a czasami dopłata za wybranie miejsca kosztuje połowę ceny samego biletu?
  • Odpowiedz
@McDermott: uwaga: normalni ludzie są dla siebie uprzejmi ot tak, zapytali z kulturką i tyle
Ja latam sobie budżetowo w różne miejsca i raz za zabookowanie miejsca wizzair chciał w sumie więcej niż za bilety XD nie wiem z czym masz gościu problem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@McDermott: zesrałeś się jakby pierwsza klasa leciał xD normalna praktyka w samolocie, jak będziesz leciał więcej niż jeden raz to potem okaże się że jest więcej powodów niż bombelek. I teraz taki pro tip, można odmówić jak się dopłaciło za miejsce i też nikt o to nie robi problemu.
  • Odpowiedz