Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu dostalem maila od inpost, ze moja zaginiona paczka sie odnalazla w Kielcach i jest w drodze do mnie. Na aplikacji w telefonie wskoczyl numer przesylki i wczesniej wpisany przeze mnie opis "wykopaka?"
Pomyslalem sobie "to pewnie @wykopaka ". Jak pomyslalem - tak do mnie przyszla. Dzis odebralem moja paczuche swiateczna, ktora po drodze do mnie miala niespodziewane przystanki w innym rejonie kraju (ktos na magazynie inpostu pomylil etykiety i dostalem paczke dziewczyny ze slaska, ona dostala czyjas paczke, ktos inny dostal jeszcze cudza... festiwal pomylek)

Jak to mowia w pralni, do rzeczy...

Wyciagam z paczkomatu przesylke oklejona tasma, w ksztalcie pudelka po butach - czyli tak jak pisal mi moj anonimowy nadawca, opakowanie sie zgadza. Teraz juz wiem z tresci listu, ze paczucha jest od @AnzylmGregorowycz - wielkie dzieki za swietna paczuche! List pisany w Oslo, wiec jest miedzynarodowo ;)

Na zdjeciach widac, ze sie chlopie postarales. Wszystko osobno zapakowane, nawet lizaki kazdy w osobnym papierku!
Niestety nie dane mi bylo byc pierwszym ktory je odpakowal i papier zostal prawie wszedzie rozerwany - przez osobe ktora dostala ja zamiast mnie. Jednak wszystko wydaje sie byc na miejscu.
Co zatem znalazlem w pudelku?
- 4 lizaki i torbe obcych slodyczy - bede probowal ich po kolei. Mam nadzieje, ze miesiac lezakowania im nie zaszkodzil. Staram sie ograniczac teraz slodycze, wiec bedzie je jadl ze mna caly dom - jedna paczka a radosc dla tylu osob ;)
- pierniczki - wygladaja na handmade. Rozowa powiedziala ze im nie przepusci i od razu recenzja - sa swietne!
- szpatulka - nada sie zawsze. Czy to do mieszania, czy do nakladania ciasta jak czasem cos zrobie
- norweski ser - nie probowalem jeszcze. Nie smierdzi wiec jest podejrzany :D Bede probowal wieczorem
- ksiazka "Alkohole domowe" - wow, tyle dziwnych przepisow jakie widzialem w spisie tresci, ze nie wiem od czego zaczac! Na pewno wiele z nich wyprobuje. Ksiazka idzie na pozycje nr 1 do przeczytania!
Ludki z #winodomowejroboty chcecie jakis przepis z ksiazki wypobowac? Wrzucic jakis na mirko?
- zabawka dla babla - w liscie pisales, ze nie udalo sie wystalokwoac ile ma. Podpowiem - trafiles idealnie, bo akurat zaczyna sie bawic zabawkami logicznymi, lubi wkladac, przekladac rzeczy z miejsca na miejsce wiec zabawka wybrana w punkt. Na zdjeciu juz widac ze mloda zaczela ja demontowac.

Bardzo dziekuje za zrobienie nam ta paczucha ogromu radosci. Mimo zawirowan, zagubienia paczki, nerwow na infolinii - trafila ona do celu. Mysle tez, ze serek nie jest zepsuty i zaraz znajde jakis pomysl z czym go zjesc.

Raz jeszcze dziekuje za paczuche i juz lece potwierdzic odbior na stronie wykopaki :D

Wykopaka, widzimy sie za rok ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
gumis112211 - Kilka dni temu dostalem maila od inpost, ze moja zaginiona paczka sie o...

źródło: comment_jlVTlFQu2x6Z4LWc04PLIAG5Q4qGISca.jpg

Pobierz
  • 13