Wpis z mikrobloga

Muszę się ze wstydem przyznać, kiedyś szanowałem Mariana Kowalskiego, początkowo sledziłem nawet ich program IPP. To trochę wstyd się przyznać, z dzisiejszego punktu widzenia, wolałbym być przyłapany na oglądaniu prono z transami jak na oglądaniu kowalski chojecki. Na swoje usprawiedliwenie dodam, że dosyć szybko przestałęm ich sledzić, pod wpływem absurdów jakie tam były głoszone. Mój szacunek do szatniarza z Lublina spadł już do zera, po sytuacji której odwalił ostatnio. Mianowicie przyczynił się do globalnego ocieplenia, wybijając wszystkie mamuty. Tak, mamuty żyły do dziziaj na kamczatce, oraz na wyspie wrangla, skarłowaciałe co prawda, ale żyły. Ten idiota po podstawówce, postanowił im puszczać restrimy ipp z lat gdy nadawali lajty wspólnie z szarlatanem z Lublia. Początkowo owe mamuty tego słuchały, jednak poniej nie mogąc wytrzymać, rzucili się ze skał, zabijająć się. Tak oto nastąpił koniec tych majestatycznych zwierząt, a stało się to poprzez protestancki syjonizm #bekazlewactwa #mariankowalski #ipp #chojecki #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #mamuty #niewiemjakotagowac #3centryny #korwin
  • 14