Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nicnieslyszalam: Ja piszę od liceum, ale takim z najcieńszą stalówką. Raz nawet dostałam ocenę wyżej na egzaminie za pisanie piórem xD Długopis bardziej męczy dłoń i nadgarstek, pióro jest zdrowsze. W pracy muszę używać długopisu i robi mi się od niego taki jakby odcisk na fakasie (°°
@czach: @nvrmnd: @morti92: jestem i tak dość zaskoczona wynikiem ankiety :) Trochę tych piór jest w użyciu! Ja piszę zawsze końcówką F. Bardzo wygodne i naprawdę porządne pióra sprzedają na AliExpress gdyby ktoś był zainteresowany zapasowym tańszym czy po prostu kolejnym. I większość z nich jest już z pompką.
@nicnieslyszalam: Mam nawyk notowania na papierze: czy to notes czy to zwyczajna kartka papieru i w 99% przypadków używam pióra. Zdecydowanie wygodniej i nawet palce praktycznie permanentnie uświnione atramentem przestały mi przeszkadzać. Poza tym, pióro i notes mam zawsze pod ręką, kompa już niekoniecznie.
@nicnieslyszalam raczej kaligrafii sobie nikt długopisem nie zrobi, poza tym piórem się pisze dużo przyjemniej bo się fajnie ślizga po papierze. Ja np. strasznie nie lubię takich zwykłych długopisów, irytuje mnie jak ryją papier, nie lubię zapachu tego tuszu ani tego wyblakłego niebieskiego koloru z dziwną poświatą. Ble. Zawsze noszę swoje pióro albo chociaż cienkopis. Nie przejmij się takimi tekstami, niech każdy sobie pisze tak jak lubi :)