Wpis z mikrobloga

#gry #cs16 #staregry #mapycs16
Zapraszam na tag #mapycs16 gdzie codziennie będę wrzucał najróżniejsze mapy z tej klasycznej gierki. Niedocenione, mało znane, zapomniane, jak i te, które cieszyły się największą popularnością. Będziemy mogli powspominać i podyskutować na temat danych map. W planie mam przebrnąć przez wszystkie, ale czy się uda to czas pokaże.
G.....a - #gry #cs16 #staregry #mapycs16
Zapraszam na tag #mapycs16 gdzie codziennie...

źródło: comment_CXS4YKRM4uNMmHAjJxQ2DB53Bdp0IIH8.jpg

Pobierz
  • 37
@GhostWriterDrejka: rzadko grałem milla i osobiście nie lubiłem. Jak wracam pamięcią to najczęściej drużyna TT dostawała łupnia. Najbardziej kojarzy mi się z edwardem z fnatic
drugą mapę też słabo pamiętam .
A cbble było fajne i jeszcze lepiej grało się na niej w chowanego bo była dosyć duża
@GhostWriterDrejka: mnie zdecydowanie brakuje jeden mapy w map poolu od wielu wielu lat chodzi mi dokładnie o deprodigy, moim zdaniem jedna z najlepszych map jaka kiedykolwiek wyszła koło starego devertigo.

brakuje także declan1mill oraz declan2fire aczkolwiek wiele dałbym żeby ciupać na deprodigy czy starym decbble (chociaż cobblestone też mi się podobał).
niepoprawnymarzyciel - @GhostWriterDrejka: mnie zdecydowanie brakuje jeden mapy w map...

źródło: comment_YgG1zEkWV4gYGdLqoaljvhrOQGErr1za.jpg

Pobierz