Wpis z mikrobloga

@Dotwio: Wyczytałem tylko, że Wisdom daje bonusy do umiejętności Treat Injury , Awareness i Security, tak jak Charisma wzmacnia Persuade, ale nadal nie wiem jak bardzo. Czy te bonusy do umiejek są umiarkowane, przykładowo mając Charisma na 16, nadal powinienem inwestować w Persude?
Mam drugie pytanko, czy ktoś mógłby mi podesłać fixa na ekwipunek Calo Norda? Jest błąd w grze, który powoduje, że nie otrzymujemy całego ekwipunku Calo na Tatooine i
@przegryw_28: jak szukałem to niestety nie znalazłem dokładnych wartości jakie są bonusy, to mogę powiedzieć że jesli chodzi o Treat Injury to liczy się tylko do medpaków https://strategywiki.org/wiki/Star_Wars:_Knights_of_the_Old_Republic/Medical_items#Medpacs Awareness liczy się do odkrywania min i nie ma za bardzo po co inwestować podobnie jak w Security, bo wszystko można rozwalić bez kar; więc jak chciałbyś dawać punkty w wisdom to tylko po to żeby moce były mocniejsze;
a co do Calo
Czy te bonusy do umiejek są umiarkowane, przykładowo mając Charisma na 16, nadal powinienem inwestować w Persude?


@przegryw_28: bonusy to te małe liczby przy wartościach atrybutów: dostajesz +1 bonusu na każde dwa pkty zainwestowane w atrybut począwszy od 10 (10 daje +0; poniżej 10 masz "bonusy ujemne", np 8 daje -1). Mając więc wisdom na 18 dostajesz bonus +4, co na początku może wydawać się sporo, ale z czasem brak bonusów