Wpis z mikrobloga

ENDUROWCY! Jakie to są cholerne gnidy. Nie przemawiają do nich żadne argumenty, że płoszą zwierzęta, stwarzają zagrożenie dla spacerowiczów i że niszczą ścieżki w lesie...
drugi typ tych enduro to #!$%@? w dzielnicach domów jednorodzinnych. W miejscach ktore powinny być oazami spokoju, wyjadą ci takie gnoje tym brzęczącym gównem... dzieci ryczą bo się budzą, ty zamiast spokojnie wypoczywać po pracy to słyszysz takie gnidy...

Trochę się nie dziwię że pozniej ktoś tak #!$%@? instaluje linki jako zemsta. Nawet nie chodzi o sam hałas motocykla, tylko o ich podejście. Zazwyczaj to gnojki 18-20 lat, cwaniaczki którzy śmieją się w twarz i „mają #!$%@?” w twoje problemy, jeszcze celowo cię sprowokują i wyśmieją gdy zwrócisz im uwagę.
Gdy się zapytasz takiego gnoja dlaczego nie jedzie na tor to ci powie okej bumer albo inny wysryw. I niech mi ktoś powie że komuś takiemu nie wolno #!$%@?ć? Bo niby dlaczego? #enduro #rakcontent
N.....n - ENDUROWCY! Jakie to są cholerne gnidy. Nie przemawiają do nich żadne argume...

źródło: comment_O0ul2UwzTmTMkrVWXklKyIf4HA7bNCHr.jpg

Pobierz
  • 366
@Necroman: głupie podejście to masz ty i tobie podobni.. Jak ci coś przeszkadza to nie wolno tego robić.. Nawet nie będę się wdawał w dyskusje z kimś takim jak ty bo ci cie porostu żal.. Wielki miłośnik zwierząt się nagle znalazł a ciekawe czy żeś z karma pojechał do schroniska zima albo chociaż słoninkę ptakom wywiesił.. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba znać umiar a nie wszystkiego zakazywać.. Nie pozdrawiam
@pocowamto: A widzisz źle trafiłeś. Wyprowadzam psy ze schroniska i słoninkę też wieszam. Tu nie chodzi o to że to mi się nie podoba więc nie wolno. Wolno, tylko tam gdzie nie będzie przeszkadzać. To się nazywa empatia. Wiesz co to jest? A ty widzisz to zero-jedynkowo, czyli jeśli nie jestem zapalonym endurowcem lub nie rozumiem tej „pasji” to muszę być nawiedzonym leśnym dziadkiem który ratuje małe sarenki bambi oraz dba
@pocowamto: To jaki masz umiar? Nie podałeś mi żadnych argumentów „za” jeżdzeniem motocyklem po lesie. No słucham? Bo takie odwracanie kota ogonem w stylu:
-a ty udowodnij jaki ekolog z ciebie
-a inni śmiecą
-a cieżkie maszyny karczują las i nikomu nie przeszkadza
Do niczego to nie prowadzi. Powiedz mi DLACZEGO chcesz jeździć po lesie? Po tym samym lesie gdzie żyją zwierzęta, gdzie należy zachować ciszę i szanować przyrodę?