Wpis z mikrobloga

ENDUROWCY! Jakie to są cholerne gnidy. Nie przemawiają do nich żadne argumenty, że płoszą zwierzęta, stwarzają zagrożenie dla spacerowiczów i że niszczą ścieżki w lesie...
drugi typ tych enduro to #!$%@? w dzielnicach domów jednorodzinnych. W miejscach ktore powinny być oazami spokoju, wyjadą ci takie gnoje tym brzęczącym gównem... dzieci ryczą bo się budzą, ty zamiast spokojnie wypoczywać po pracy to słyszysz takie gnidy...

Trochę się nie dziwię że pozniej ktoś tak #!$%@? instaluje linki jako zemsta. Nawet nie chodzi o sam hałas motocykla, tylko o ich podejście. Zazwyczaj to gnojki 18-20 lat, cwaniaczki którzy śmieją się w twarz i „mają #!$%@?” w twoje problemy, jeszcze celowo cię sprowokują i wyśmieją gdy zwrócisz im uwagę.
Gdy się zapytasz takiego gnoja dlaczego nie jedzie na tor to ci powie okej bumer albo inny wysryw. I niech mi ktoś powie że komuś takiemu nie wolno #!$%@?ć? Bo niby dlaczego? #enduro #rakcontent
Pobierz N.....n - ENDUROWCY! Jakie to są cholerne gnidy. Nie przemawiają do nich żadne argume...
źródło: comment_O0ul2UwzTmTMkrVWXklKyIf4HA7bNCHr.jpg
  • 366
@Messix: Na pogorii był ogranizowany rajd 4x4. Jakiś EKOLOG zrobił zdjęcia samochodom i zaczął płakac na fb że ptaki nie mają gdzie siedziec etc. No i szybko się uspokoił jak dostał pismo o upublicznienie twarzy plus potwierdzenie pozwolenia zorganizowania rajdu, które dostał z UM xD
@Necroman: jeżdżenie na enduro w lecie...
O esusie, grzybnia pod muchomora zostanie uszkodzona.
Dziki Ci nie przeszkadzają?

A już tak całkiem serio, próbowałem porozmawiać z nimi jak człowiek cywilizowany? Zaproponować, by kupili dbKillery do układów wydechowych?
Tak się składa, że mieszkam przy ruchliwej drodze, często pojazdy uprzywilejowane jadą na sygnale i okna nie wytłumią dźwięku syren. Dzieci się nie budzą, bo jest przyzwyczajone są do spania w "dziennym natężeniu dźwięku" (pracująca
@Necroman:
Kolo mnie sa 2 kopalnie i zawsze w niedziele jakies ameby
#!$%@? na crossach ,chyba bez tlumikow bo nie da sie przed domem wysiedziec mimo ze to z 1km ... Tez w nastepna niedziele jak to uslysze dzwonie po policje / straz miejska .Mam dosc ,jeden dzien w tygodniu w domu chce miec spokoj i cisze .Nie ma szans zeby te maszyny przeszly jakikolwiek test na max ilosc decybeli ...