Wpis z mikrobloga

ENDUROWCY! Jakie to są cholerne gnidy. Nie przemawiają do nich żadne argumenty, że płoszą zwierzęta, stwarzają zagrożenie dla spacerowiczów i że niszczą ścieżki w lesie...
drugi typ tych enduro to #!$%@? w dzielnicach domów jednorodzinnych. W miejscach ktore powinny być oazami spokoju, wyjadą ci takie gnoje tym brzęczącym gównem... dzieci ryczą bo się budzą, ty zamiast spokojnie wypoczywać po pracy to słyszysz takie gnidy...

Trochę się nie dziwię że pozniej ktoś tak #!$%@? instaluje linki jako zemsta. Nawet nie chodzi o sam hałas motocykla, tylko o ich podejście. Zazwyczaj to gnojki 18-20 lat, cwaniaczki którzy śmieją się w twarz i „mają #!$%@?” w twoje problemy, jeszcze celowo cię sprowokują i wyśmieją gdy zwrócisz im uwagę.
Gdy się zapytasz takiego gnoja dlaczego nie jedzie na tor to ci powie okej bumer albo inny wysryw. I niech mi ktoś powie że komuś takiemu nie wolno #!$%@?ć? Bo niby dlaczego? #enduro #rakcontent
Pobierz N.....n - ENDUROWCY! Jakie to są cholerne gnidy. Nie przemawiają do nich żadne argume...
źródło: comment_O0ul2UwzTmTMkrVWXklKyIf4HA7bNCHr.jpg
  • 366
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amath: Cena dotyczy samego motocykla - 32.800 PLN
Bateria do motocykla - 13.000 PLN
Ładowarka - 3450 PLN

Aha.. to jak już zostanę informatykiem 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Necroman: ostatnio prawie mnie taki przejechal na lesnym skrzyżowaniu jak biegałem. Mialem słuchawki w uszach wiec nie słyszałem odglosu silnika. Kto by sie spodziewał ze nawet w srodku lasu ktos moze cie przejechac? Na szczęście nie jechal jakoś bardzo szybko i mieliśmy razem czas na reakcje
@Necroman: u mnie w nadlesnictwie też był taki problem. Wystąpili o zgody na wjazd i wytoczenie dróg którymi mogli by się poruszać i temat umarł bo się nikomu nie chciało zgody podpisać i lepiej się zasadzac za krzakiem. Tor mieliśmy wybudowany z dala od ludzi to zajęło to kilka lat żeby wszystko zbudować więc z wioski obok już miesiąc po otwarciu toru były skargi do wójta o zamknięcie toru. (
@Necroman: Dlatego właśnie Polska zawsze będzie smutnym krajem ze smutnymi ryjami jak twój, to ze ci się nie podoba coś to znaczy ze już nikt nie może tego robić xD taki wielki miłośnik zwierząt a każdy sobie może napisać ze wyprowadza psy ze schroniska itd, prawda jest taka ze w Polsce ludzie nie budują torów, a jak wybudują to znowu się nie podoba takim malkontentom jak Ty i zawsze będzie konus