Wpis z mikrobloga

Od paru dni szukam pokoju we wrocławiu i #!$%@? to jest takie depresyjne że ja #!$%@?. Wczoraj znalazłem fajny pokój, 16m2, 900zł, dobra okolica. Jadę podjarany i co, część wspólna zawalona syfem jakby ktoś tam na korytarzu mieszkał xD i okazało się że jest tam 6 osób. Sześć nieznajomych osób pod jednym dachem z jedną łazienką i jedną małą kuchnią xDD Przecież ja bym stamtąd w bransoletkach wyjechał. Ja #!$%@?, nie chce ktoś przygarnąć wykopka ?

#wroclaw
  • 61
  • Odpowiedz
@kj5: poczekaj aż za niedługo bańka pęknie i sobie kredycik WEŹNIESZ na elegancki apartament w samym centrum Jagodna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kj5: a to nie jestem na bieżąco jak widać. No ale trudno mi się dziwić. Jak tu ogarniać najnowsze wieści z całego świata, jak w samym Wrocławiu tyle się dzieje...
  • Odpowiedz
  • 2
@kj5 daj pan spokój też teraz pokój wynajmuje i to jest dramat jeden chłop tupie jak słoń jak przechodzi obok pokoi, drugi słucha disco z pola, jedna babka trzyma psa o i jakieś ptaki XDD (w pokoju 3x2). Już pierwszego dnia wiedziałem że po 3 miesiącach sie wyprowadzam XD
  • Odpowiedz
@Denali: co Ci kolego jebnie? spójrz jak kształtowały się i dzisiaj wyglądają ceny mieszkań i wynajmu w dużych i wielkich miastach. zawsze w górę i nigdy w dół, w USA ludzie organizują się w komuny żeby w ogóle żyć w NYC czy Dolinie Krzemowej to się nigdy nie skończy a nawet jeśli kiedyś, to w polskim trzecim świecie i tak kilkanaście lat później.
  • Odpowiedz