Wpis z mikrobloga

@Beczkowy: @Morf: spokojne, nie srajcie się tak i tak wszyscy umrzemy.
Wszędzie jesteśmy narażeni na bakterie i inne tego typu gowna. Myślicie, że reklamówka cos temu zaradzi? Nieraz widziałem jak kasjerka otwiera reklamowkę i zagląda całą japa licząc ile czego wziąłeś przy tym przenosząc bakterie na wasze piękne, czystevprodukty.

@Beczkowy: nie musiałbyś gnieść warzyw jakbyś mądrze wpakował swoje rzeczy na taśmę.
Jajka tez niesiesz oddzielnie czy zwracasz uwagę aby
  • Odpowiedz
@Floydian: nie nie chodze z listą na zakupy, reszta Twojej wypowiedzi to brednie tak samo jak ten post. Jak Ci to tak bardzo przeszkadzały foliówki to trzeba było tej Pani zwrócić uwage a nie hojraczysz internecie. Anyway nie zmiania to fakty gdyby były pod ręką papierowe to używałbym papierowych.
  • Odpowiedz
Do mycia powinno się używać płynu do naczyń lub szarego mydła, wtedy zachowasz zasady higieny.


@mih88: W zmywarce się myje owoce. A warzywa w pralce.

@Floydian: Zrywkę wywalę do kosza i zapłacę duże pieniądze człowiekowi, który zajmie się jej segregacją i recyklingiem. Nie ma ŻADNEGO problemu. Wezmę choćby i tysiąc naraz, to każdą z osobna wywalę do śmieci. Nie napalę w piecu i nie wysypię do rzeki. To jest odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
Potrzebuję tej #!$%@? foliówki, żeby zachować elementarną higienę


@yggdrasill: to jest najśmieszniejsze jak wiesz co za ludzie pracują przy uprawie i zbiorach tych warzyw. Jakbyś zobaczył kto to obracał w łapach to ten koszyk i taśma przy kasie nie robiłaby na tobie wrażenia XD
  • Odpowiedz
@Floydian: ja nie biore nigdy siatek na owoce/warzywa, pakuje do wozka jak leci, i tak to umyje w domu
a tam gdzie chca kod kreskowy to naklejam po prostu na ogorka czy cebule, a jak nie da sie zeskanowac to nie moj problem, niech wpisuja kod sami, takie se rozwiazanie wynalezli xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Markowsky95: ty chyba sobie nie zdajesz sprawy jak ta kasa, łapska kasjerki i te pieprzone koszyki są brudne. Ja nie zamierzam się narażać na choróbska, ty jak chcesz to jedz sobie z zarazkami. Nie, umycie wodą nie pomoże.
  • Odpowiedz
@jendriu: XDD, ty myślisz, że tych warzyw poza tobą nikt nie dotykał? Człowieku zobacz co ludzie #!$%@?ą w sklepach a potem mów o zarazkach. Wszędzie jesteś na nie narażony a myśląc, że w koszyku jest najwięcej bakterii jesteś w wielkim błędzie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Markowsky95: warzywa mają na sobie bakterie, dlatego dołożenie do tego większej ilości drobnoustrojów z wózka, łapsk kasiery co myje je raz na zmianę a ciągle przyjmuje nimi najbrudniejsza rzecz na świecie czyli banknoty to dobry pomysł wg. ciebie? Brawo
Następnym razem jak się zatniesz przy goleniu to potnij sobie resztę mordy, bo w sumie co za różnica jak już i tak było przecięte (°°
  • Odpowiedz
@Floydian: Niestety sam tak robie. Problem jest taki ze jak masz wagi samoobsługowe to za żaden #!$%@? naklejka się nie przyklei do niczego innego niż woreczek foliowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Floydian: ja uzywam tych foliowych torebek do pakowania warzyw owocow i bulek. A zeby byc eko, to nie wyrzucam do smieci, tylko pale w piecu. Dzieki mnie, zadna foliowa torebka nie skonczy plywac w oceanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Markowsky95: nie masz argumentów, tylko debilne uparcie na te foliowki. Pretensje do sklepów, a nie klientów. Gdyby zamiast foliowek leżały papierowe torebki to ludzie by korzystali z nich. Takie EKO oszołomy powinny swoj gniew kierować na odpowiedzialne podmioty, a nie na bogu ducha winnych klientów.
  • Odpowiedz
@Floydian: I cyk. Jak mi wytłumaczysz jak ogarnąć np 10 pomidorów w rękach albo 8 bułek bez kładzenia ich w brudnym koszyku i na brudnej taśmie a potem donieść do samochodu/domu, to przestane z nich korzystać w ogóle.
  • Odpowiedz