Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z moim partnerem spotykam się od ośmiu lat. Od samego początku związku mieliśmy problemy łóżkowe. To znaczy według mojego M to ja mam problem. Mianowicie: nie czuje satysfakcji i przyjemności z seksu. M ma problemy z erekcją, nawet jak mu stanie to jest częściowo miękki i stosunek trwa maksymalnie 60 sekund, chociaż taki rekordowy wynik zdaza się bardzo zadko. Przez brak pelnej erekcji wogole go nie czuje. On zadowolony szybka akcja doszedł i nie widzi w tym problemu. Zadne prezerwstywy opozniajace wytrysk nie pomagają bo wtedy całkiem mieknie a te śluzy opozniające wytrysk powoduja ze mieknie na amen. Masturbacja przed docelowym aktem tez odpada bo jak raz dojdzie to drugi raz juz nie moze. O rady typu zostaw go itd dziękuję bo to nie jest rozwiązanie.#niebieskiepaski #rozowepaski #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 16
  • Odpowiedz
XD partner od OŚMIU LAT ma cie w dupie i ignoruje twoje potrzeby, no spoko. Z kim wy #!$%@? sie wiazecie XD


@gosialke: hmm, no ale jeśli wszystkie inne sfery związku są ok, a tylko seks jest kiepski i przy tym dziewczyna chce nad tym popracować to chyba mądrze robi?

wszyscy na wykopie mają podejście rzuć i znajdź kogoś lepszego, jakby to było panaceum na wszystkie problemy, może ona coś do
  • Odpowiedz
Z moim partnerem spotykam się od ośmiu lat. Od samego początku związku mieliśmy problemy łóżkowe. To znaczy według mojego M to ja mam problem. Mianowicie: nie czuje satysfakcji i przyjemności z seksu.


@AnonimoweMirkoWyznania: o kuhwa, serio? 8 lat w takim związku? Trudno coś Ci doradzić oprócz zmiany partnera. Przecież to kpina, że facet nie zwraca uwagi na to, czy jesteś zaspokojona czy nie?.. Dla "zdrowego" (na umyśle) faceta to byłby punkt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: może po prostu już go nie pociągasz seksualnie? To nie jest ani niemożliwe, ani nienormalne. Dotyczy prawie każdego związku, choć zwykle pojawia się później.
  • Odpowiedz