Wpis z mikrobloga

Mam dla was tragedię w dwóch aktach:

Akt 1. Przybywa dostawczak z pobliskiego składu węgla. Zrzuca węgiel przy nastawni. Niestety ugrzązł w błocie na skutek opadów i źle obranej trasy wyjazdu.

Akt 2. Po dostawczaka z odsieczą rusza kopara, dobre kilka metrów wysokości. Oczywiście gość zapomniał że jedzie przez przejazd z trakcją (widoczny na zdjęciu w oddali). Błysk, trzask, trakcją zerwana, linki na ziemi. Kopara w tył zwrot. Niezręczna cisza.

I w ten oto sposób powstają opóźnienia pociągów gdyby ktoś się kiedyś zastanawiał. Kurtyna.

#pkp #100twarzykolejarzy #kolej
Pobierz isea - Mam dla was tragedię w dwóch aktach:

Akt 1. Przybywa dostawczak z pobliskie...
źródło: comment_qq8ZA7wymTz02BcKninB4iJlJGfidueC.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@isea: zobacz co żeście najlepszego narobili
"BPP6:INFO z PLK z godz. 10:45 linia nr 131, godz. 09:35, szlak Bydgoszcz Glowna Towarowa GT - Bydgoszcz Glowna, tor nr 11. Uszkodzona siec trakcyjna. Podczas przejazdu przez przejazd w km. 369,700 koparko-ladowarki MHL331 doszlo do uszkodzenia sieci trakcyjnej. Brak zasilania sieci trakcyjnej na stacji Bydgoszcz Glowna. Brak jazdy na L18 Bydgoszcz Glowna - Bydgoszcz Lesna i na L 18 Bydgoszcz Glowna - Maksymilianowo. Po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@isea: NIE NO GOŚCIU WEŹ WEŹ PROSZĘ CIĘ...
TRAKCJA? JAK CHCESZ SIE ZŁAPAĆ KURDE TRAKCJI T R A K C J I
POWIEDZ MI CZŁOWIEKU JAK MOŻNA MYLIĆ TRAKCJĘ I SIEĆ TRAKCYJNĄ. JAK TWOIM ZDANIEM TRAKCJA TO JEST TO CO WISI NAD TORAMI TO JAKIM CUDEM NA PRZYKŁAD NA DWORCU WE WROCŁAWIU MOŻNA USŁYSZEĆ ZAPOWIEDŹ "POCIĄG PROWADZONY TRAKCJĄ PAROWĄ" TO JAK TAKA TRAKCJA PAROWA TWOIM ZDANIEM WYGLĄDA? ZAPAMIĘTAJ RAZ NA ZAWSZE