Wpis z mikrobloga

@Przegrywiusz: @TestoDepot: Żeby była jasność, to nie jest żaden bait czy ściema.
Tak się jakoś w moim życiu złożyło że mam 25 lat i żadnych (nawet trzymania za ręke) doświadczeń z kobietami.
Jednocześnie, od kilku miesięcy zacząłem zarabiać całkiem nieźle jak na swój wiek (więcej niż średnia krajowa).
Pomyślałem sobie , że byłbym w stanie wydać te 600 - 700 PLN miesięcznie na te cztery godzinne spotkanka.
Nie chcę jednak
@arek4444: diviarz @DRIVE napisał kiedyś coś takiego, o tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/28400393/poradnik-chodzenia-na-dziwki-by-drlve-kolega-chadw/
Wszystko ładnie wyjaśnione, sam bym tego lepiej chyba nie napisał. Natomiast jeśli masz jakieś pytania na teraz to chętnie odpowiem jako samozwańczy konsultant ds. divingu na vikop.ru oraz jeden z ambasadorów tego sławetnego hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jakie ryzyka idą z divingem kiedy w gre wchodzi saperka?


@arek4444: przede wszystkim to, że być może nie
@TestoDepot: Bardzo dziekuje, zapoznam sie z tamtym tematem.
Pytania będe mial na pewno i sie z nimi do ciebie odezwe.
Ogolnie to mam taka sytuacje ze pod koniec tego miesiaca bede wiedzial czy przedluza mi umowe w pracy i czy bede mial na czas nieokreslony.
Jesli tak to w przyszlym miesiacu ide na panienke. Tak wiec w tym miesiacu zbiore ile sie da danych i porad oraz zrobie research lokalnego rynku.
fajnie się gra ale to żadne wyzwanie.


@Kameishi: jak już metaforami lecimy, to spróbuj zagrać na fortepianie nie mając palców - wtedy pogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zresztą nie każdy traktuje ruchanie jako coś co ma być wyzwaniem, dla mnie np. to ma być przede wszystkim relaks i przyjemność, nie widzę potrzeby żeby sobie to utrudniać. Pamiętaj poza tym, że niektórzy nie mają innego wyjścia i albo
@steppenwolf90: i wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przecież różowych jeśli o takie sprawy chodzi się nie słucha, bo często irracjonalnie bredzą, a poza tym dzisiaj tak, jutro inaczej - to po pierwsze. Po drugie serio obchodziłoby cię zdanie jakiejś obcej osoby, która w potrzebie by ci ręki w życiu nie podała, ale do oceniania już jest pierwsza?
Po trzecie moje otoczenie wie o divingu i jakoś
Przecież różowych jeśli o takie sprawy chodzi się nie słucha, bo często irracjonalnie bredzą, a poza tym dzisiaj tak, jutro inaczej - to po pierwsze.


@TestoDepot: no nie do końca, Twoją pozycję społeczną określa między innymi to jak radzisz sobie z różowymi, a przyznając się otwarcie do divingu całkowicie przekreślasz sobie u nich szanse

Po drugie serio obchodziłoby cię zdanie jakiejś obcej osoby, która w potrzebie by ci ręki w życiu
Twoją pozycję społeczną określa między innymi to jak radzisz sobie z różowymi


@steppenwolf90: to chyba według różowych XD. Moim zdaniem znacznie ważniejsze jest to co osiągnąłeś, jakie masz możliwości, status i co ogólnie sobą prezentujesz, a nie to, czy urodziłeś się na tyle przystojny żeby wpasować się w wygórowane wymagania dzisiejszych lasek bo to brzmi po prostu komicznie i niepoważnie

przyznając się otwarcie do divingu całkowicie przekreślasz sobie u nich szanse
to chyba według różowych XD. Moim zdaniem znacznie ważniejsze jest to co osiągnąłeś, jakie masz możliwości, status i co ogólnie sobą prezentujesz, a nie to, czy urodziłeś się na tyle przystojny żeby wpasować się w wygórowane wymagania dzisiejszych lasek bo to brzmi po prostu komicznie i niepoważnie


@TestoDepot: w sumie to po części się z Tobą zgodzę, ale dalej natrwalsze związki są między ludźmi o tym samym poziomie atrakcyjności (według Lwa-Starowicza),