Wpis z mikrobloga

Witajcie, od jakiegoś czasu przeglądam sobie Wasze wpisy i podzielę się swoimi doświadczeniami.
Kiedyś spotykałem sie z dziewczynami z różnych portali internetowych i mam parę ciekawych historyjek to później mogę opowiedzieć jak będziecie chcieli. Natomiast zrobiłem sobie teraz mały eksperyment na tinderze i wstawiłem 2zdjęcia jakiegoś pseudo modela, z twarzy dość przystojny z zarostem , wiek 29lat, ogólnie takie 8,5-9/10. Przez 1,5tygodnia uzbierałem 260par (miasto top 12 w Polsce ale nie te największe- zasięg 40km). Wybierałem tylko dziewczyny dla mnie ładne i bardzo ładne w wieku 18-45lat. Zdążyłem pogadać jak narazie z 150 z nich, bo naprawdę ciężko pisać ze wszystkimi. Niektóre zagadywały same. Rozmowy zawsze prowadziłem w ten sam sposób, że po dwóch albo trzech zdaniach pytałem czy chcą sie spotkac itp. Wszystkie chciały. Proponowałem im wprost seks na 1 spotkaniu i uwaga jaki efekt:
- 1/4 z nich mówi, że nie tak od razu, może na 4-5spotkaniu albo jak będziemy w związku
- 1/4 mówi tak niesmiało, że zobaczymy jak sie postarasz to może hihi
- 2/4 mówi, że tak jak najbardziej i jeszcze pytają jakie mam fantazje, żeby mogły spełnić i opowiadają o swoich.

Co ciekawe najbardziej otwarte na seks od razu i różne fantazje były w wieku 18-22 i około 40stki. Trzy mówiły, że są bi i są otwarte na trójkąt jakbym chciał. Mają chętne koleżanki.
Dodam, że nie były to fejkowe profile, bo wybierałem takie co mają min 3 zdjęcia, wiele miało podpięty insta i same proponowały przejście głównie na fb albo własnie insta.

#tinder #logikarozowychpaskow #przegryw #wygryw #badoo #p0lka
  • 8
  • Odpowiedz