Wpis z mikrobloga

@Thachi: Etiaxil Ci pomaga? Kiedyś kupiłem w lato jak jeździłem dużo pociągami i nie było klimy. W pociągu zawsze były tłoki i duszność, więc i człowiek się pocił. Nie odczułem jakiejś mega różnicy, bo ciekło ze mnie tak jak zwykle xD
@Gentleman_Adrian: No wiadomo że na upały nic nie pomoże. Ale etiaxil mi pomagał, ja się wręcz od tego swego czasu uzależniłem i ciągle sobie drapałem pachy do czerwoności i mnie to strasznie bolało xD Bo dużo tego używałem. I najpierw pierwszy tydzień trzeba używać codziennie
@Thachi: Ja nie wiem czego szukać. Po bójce na mieście mam wykrzywioną przegrodę od nosa, tak ze oddycham tylko jedną dziurką. Wydaje mi się ze niedotleniony organizm zaczyna się pocić więc jak się gdzieś śpieszę i wejdę z dworu do lokalu gdzie nie ma klimy albo jest włączone na maksa ogrzewanie to jest masakra. Po czasie oczywiście to przechodzi, jednak w połączeniu ze stresem to czasem trwa długo. Najlepiej pewnie byłoby
@elf_pszeniczny znajdziesz ziaje w Rossmanie. Na półce z antyperspirantami w kulce.
Tylko najlepiej na pierwszą noc wypij sobie że 3 piwka żeby łatwiej zasnac, bo pachy swędzą niemiłosiernie
I nie słuchaj tych co mówią że nie działa. Działa jak ta lala. Po jednej nocy poczujesz różnicę, po dwóch wszystko przejdzie
Ten etiaxil to pewnie ta sama substancja