Wpis z mikrobloga

trzeba bylo wziac jednorazowy, a nie czasowy, no, ale cebula w narodzie mocno :D


@stormkiss: tak tak, kupujesz 30min na 15min jazde wg rozkladu i ewentualna przesiadke zeby podjechac np 2 przystanki.
Wg twojej logiki, grane sa wtedy 2 bilety, a mpk zaciera rece.
Skoro przewoznik nie wywiazal sie ze swojej strony umowy, czyli nie dowozl cie w obiecywanym i oficjalnie podawanym przez siebei czasie, to on ma problem nie ty.
@PurpleHaze: taki ten przewoznik ma problem, ze to OP dostal kare xDDD.

A u nas przewoznik nie gwarantuje, ze dojedziesz w takim czasie. Dopoki mpkwroclaw nie stwierdzi od dzisiaj gwarantujemy, ze dojedziesz w czasie 'x' ', to placzcie i placcie :D. Masz bilet na 15 minut, jak cie zlapia w 16. to nie masz biletu i juz.

@bussior: jak dla mnie to mozesz nawet jechac jeden przystanek i jak przekroczysz
@stormkiss: to napisz mi kolego sympatyczny, na jakies podstawie pasazer ma opierac sie kupujac bilet czasowy?
Zaparzyc sobie herbatki i z fusow wrozyc?
Skoro przewoznik wprowadzil bilety czasowe i umozliwia ich kupno, przy okazji reklamujac sie ze bedzie to oszczednosc dla pasazerow. To oznacza ze musi swojemu klientowi podac informacje ile orientacyjnie bedzie trwal przejazd, tak zeby klient mogl wybrac odpowiedni bilet.
Tylko orientacyjnie to nie znaczy od 15 min do
@bussior: pytałem ich kiedyś o to, poniżej odpowiedź:

informujemy, że bilet 15 minutowy ważny jest przez 15 minut od momentu jego skasowania. Zachowuje ważność w sytuacjach awaryjnych uniemożliwiających kontynuację podróży tym samym tramwajem lub autobusem, w szczególności: awarii tramwaju lub autobusu, wypadku komunikacyjnego, braku zasilania, pod warunkiem ponownego skasowania go w ciągu 30 minut od chwili wystąpienia powyższych okoliczności. Sam dłuższy przejazd linią do przystanku, na którym wysiada pasażer nie przedłuża
@bussior: nie wiem jak w skyCash jest teraz, ale ostatnio mialem kontrole (i wtedy sie zorientowalem, ze jade tramem na ktory nie mam juz biletu) i apka oficjalna UrbanCard uniemozliwia kupno biletu gdy podasz numer wozu, w ktorym aktualnie jest kontrola prowadzona, takze moze sie okazac, ze SkyCash tez to ma. Mnie uratowalo kupno biletu 24h bo tam nie ma pytania o numer pojazdu.