Wpis z mikrobloga

Mircy nigdy w życiu bym nikogo nie upokorzył, ale niestety musiałem, wolałbym ją zabić, ale nie ma opcji, żebym siedział w więzieniu przez nią, bo i tak mnie w życiu za dużo kosztowała.
Nawiązuje tu do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/44640645/mircy-moja-matka-to-najwiekszy-glab-z-jakim-mialem/ .

Od miesiąca rozważałem nad słusznością moralną mojego czynu, aż do dziś gdy w końcu go wykonałem.
Ale w wyżej wspomnianym wpisie nie napisałem, że od lipca matka ma stomię, co sprawia, że to że jest ona brudasem jest bardziej nieznośne i jej gównem #!$%@? w całym domu, gdy opróżni woreczek, nie raz miałem sytuację, że jadłem śniadanie i czułem jej gówno, a nasze mieszkanie ma 128mkw, dziś miarka się przebrała, gdy otworzyłem drzwi swojego pokoju, by udać się do łazienki czuć było smród, wiedziałem że muszę posunąć się do ostateczności.

No więc zrobiłem twarda kupę w na papier w ilości 4x5x4cm i rozsmarowałem jej na mordzie, szybko się wyrwała i uciekła do łazienki, gdzie wcześniej specjalnie otworzyłem jej drzwi, by ich nie ubrudziła, teraz w domu #!$%@? moim gównem, co nie robi już na mnie zbytniego wrażenia po tym co ona odstawiała w ostatnich miesiącach.
Pobiegła do łazienki wyzywając mnie od czubów i strasząc policja i że mnie załatwi jak jeszcze raz to zrobię, to jej powiedziałem, że za każdym razem jak będę czuł jej gówno to ona będzie jeść gówno.

Prawie 7 lat mnie gnębi swoim gównem, tysiące rozmów, próśb i wyzwisk nie dawało efektu, to może metoda ekstremalna pomoże. Pamiętajcie mirki nie można dać się zgnebic, niektórzy ludzie rozumieją tylko #!$%@?, ale niestety nie mogłem tutaj tego dokonać, bo skrzętnie by to wykorzystała i obrócila narrację w sądzie przeciwko mnie i to ja bym był tym złym.

A co mnie zdziwiło, to to, że się nie rozpłakała, myślałem, że się rozpłacze i zacznie szaleć, a wtedy ja zadzwonię na 112 i "powiem żeby wzięli ja do psychiatryka".

Pisze teraz z wanny, cholernie ciężko domyć było po tym rękę, normalnie bym współczuł matce, ale w końcu pracowała na to co ja spotkało 7 lat.

PS moja matka ma 60 lat i wygląda na młodziej i na ulicy nigdy byście nie zgadli co to za obrzydliwy człowiek.

#gownowpis #rozowebrudaski #logikarozowychpaskow #takaprawda
  • 14