Wpis z mikrobloga

Czołem Krakomirki,
W przyszłym tygodniu przyjeżdżamy do Was z różowym na kilka dni nieco pozwiedzać. Macie jakieś fajne knajpki / restauracje do polecenia na obiady, tak na studencką kieszeń, tj. do 25-30 zł max na osobę, najlepiej w okolicach szeroko pojętego centrum (na ogół to co w samym środku to drogie i niekonieczne dobre) lub wschodu miasta? Mile widziane coś ciekawszego niż pierogi ruskie i ryż z jogurtem ( ͡º ͜ʖ͡º)
#krakow
  • 13
@Medico_della_Peste Taj na Miodowej ma lunche w cenie chyba 24 zł (dwa dania +woda)- można zjeść pyszne tajskie jedzenie w dobrej cenie. Na Koko, Bordo i Kwadrans uważaj - tam jest raz lepiej, raz gorzej z przewagą jednak tego pierwszego. Wschód bar wg mnie też nie jest jakiś super - jedzenie jest poprawne, ale dupy nie urywa. Lepiej iść do Wietnam. Ed Red ma też fajne lunche za 29 zł (przystawka +
@Medico_della_Peste Niestety te 3 miejsca są mieszanką tych dwóch rzeczy. Najgorszy jest kwadrans, bo tam to raczej można zadać sobie pytanie: czy w końcu obiad mi nie zaszkodzi. Z barów tego typu to najlepiej zjeść w Akademii Teatralnej (unikać Akademii Muzycznej, bo tam podali nam kiedyś surowego kurczaka). Jeśli nie przeszkadza Wam jedzenie na zewnątrz, to na pewno warto spróbować Maczanki Krakowskiej - taki nasz lokalny przysmak. Edit: chodziło mi, że w
@Catttana: podpinam sie, Koko i Bordo to tanie ale jednak podłe jedzenie, pracowalam w lokalu obok przez kilka lat (nie w konkurencji) i przestalam tam jadać jak zobaczyłam, po otwarciu przez pracownika Koko drzwi na zaplecze, surowe mięsko z kurczaka leżące w środku lata w miskach na podlodze....
Od poniedziałku do piatku wiele lokali sprzedaje lunche dnia w korzystnych cenach, ja bardzo lubie Primo na podgorzu, Bistro Durum rowniez na podgorzu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medico_della_Peste: z tego co kojarzę jeszcze to na ul. Św. Tomasza 20 jest Tomasza restro bar i od poniedziałku do piątku studenci za okazaniem legitki mają -50% na wszystko. Na pewno ta promka była, może jest nadal. Najlepiej to do nich napisać na fb albo przeglądając funpage czy coś się nie pozmieniało ;)