Wpis z mikrobloga

@Millhaven
Ze swojej strony mogę tylko odradzić Auchan. Niby mają tego sporo, ale na nic smacznego tam nie trafiłem.
Szkoda, że cały czas to vege jedzenie jest tak drogie i trzeba płacić za to, że teraz bycie vege jest modne. Przecież produkcja mięsa jest o wiele droższa niż produkcja składników do takiego vege mięsa mielonego, więc marża na takich eko produktach musi być kosmiczna.
@Millhaven: A tak swoją drogą, te naturli jak Ci smakują w porównaniu z normalnym mięsem? Może kiedyś spróbuję, chociaż u mnie moralność nie ma nic z tym wspólnego po prostu lubię eksperymentować z jedzeniem(mięsa nigdy bym się nie wyzbył ze swojego jadłospisu).
@Millhaven: typowe wege świry którzy sami nie wiedzą czego chcą. "Niby nie jem mięsa ale #!$%@?łabym coś o wyglądzie mięsa i smaku mięsa"

Się #!$%@? zdecydujcie bo o ile nic nie mam do wegan i wegetarianinów to tego typu szajs mnie po prostu wkurza. Nie jesz mięsa z przekonania to na #!$%@? ci podróbki które mają je imitować ? Znam ludzi którzy należą do grupy jednej bądź drugiej ale nie #!$%@?ą
@Millhaven: Przecież to jest z białka sojowego, które pochodzi z USA xD a tam randap farmerzy leja 15l/ha xD miłego wcinania. To nie jest bejt czy zarzutka. Polecam przeczytać, jak w USA jest uprawiana soja :). A jeśli piszą na opakowaniu, ze jest bez GMO. To wszystkich #wegan robią w papierek, oj butelkę :). @GrammarNazi: właśnie odkryłeś ze na #weganizm sie zarabia? Bo zrobili problem (z niezdrowym mięsem, rakotwórczym, bla
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Millhaven: ja jestem tolerancyjny jak mogę ale czy możesz się nie obnosić z tym że jesteś vege? Często chodzę z synem na spacery po parku i widzę jak grupka osób coś je i na talerzyku nie ma ani grama mięska. Jak potem mam to wytłumaczyć dziecku? W waszych kuchniach róbcie sobie co tam chcecie, ale żyjemy w Polsce gdzie naszą tradycją jest jedzenie mięsa i ryb i to na niej wybudowaliśmy
@BorysKafarov: nie chce mi się kolejny raz wyjaśniać takich jak ty, więc po prostu rzucę analogią.

"Się #!$%@? zdecydujcie bo o ile nic nie mam do antynatalistów to tego typu szajs mnie po prostu wkurza. Nie chcesz mieć dzieci z przekonania to na #!$%@? ci seks? Znam ludzi którzy należą do grupy jednej bądź drugiej ale nie #!$%@?ą takiego świrowania byleby poruchać. No normalnie jak hipokryzja takie posiadanie dzieci fe ale
@Millhaven nie jestem weganką ani wegetarianką, ale ostatnio zaczęłam mocno ograniczać mięso i generalnie podchodzą mi rzeczy z dobra kaloria, które najczęściej kupuje w Lidlu (raczej tam robię zakupy, bo mam po drodze i nie ma #!$%@? jak w biedrze). Burgery, czy jak ktoś wcześniej pisał Gryros SZTOS. Polecam profil na insta weganski_lidl, tylko cholera- bardzo dużo z polecanych tam produktów ma bardzo słaby skład. Jak obserwuje co ludzie polecają na różnych