Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elektroloszka: uważam że ten zapis w SV jest w dzisiejszych czasach zbędny dlatego ja podaję rękę chociaż kilkukrotnie już zostałem zmierzony że wzrokiem typu "co Pan sobie wyobraża" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zasady wychowania są tu jasne: kobieta pierwsza wyciąga rękę i generalnie kobieta decyduje o tym czy i jak się powita z mężczyzną. Dlatego najlepiej im to ułatwiać, a nie wkurzać się na nich, bo sami czasem pewnie są trochę zmieszani.


@spiritoo: łatwo się mówi jeśli się zna SV, wiele kobiet go nie zna, w takich sytuacjach wyciągam rękę aby nie doszło do konsternacji jaką ma OP.
  • Odpowiedz
@elektroloszka: bo są #!$%@? nie wychowanymi kretynami, jak ktoś Ci będzie próbował wcisnąć jakąś bajkę, że nie podaje ręki bo nie wypada to niech #!$%@?, jesteśmy ludźmi i każdemu sie należy taki sam szacunek
  • Odpowiedz
@Mirek007: Podawanie ręki kobiecie na przywitanie. Jest to typowo męskie przywitanie i wyskakiwanie z tym do kobiet wydaje mi się prostackie. Przede wszystkim dlatego, że jak już wyżej niejednokrotnie zostało wyjaśnione, jest to niezgodne z zasadami kultury.
  • Odpowiedz