Wpis z mikrobloga

@elektroloszka: bo mylisz dwie sytuacje.
Jak jest grupa dobrych przyjaciół, to nie bedzie problemu, ale w momencie bardziej formalnym, lub gdy ludzie dobrze sie nie znają, to meżczyzna nie wyciąga pierwszy ręki, gdyż do kobiety należy decyzja czy chce tę rekę podać (może czuć sie z tym niekomfortowo).
Wyobraź sobie sytuacje, że mężczyzna wyciąga reke, a kobieta nie chce jej podać. Jak to wtedy wygląda? Albo z drugiej strony kobieta, która
@lIlIlIlIlIlIlIlIlIlI: wiem xd ale rozróżniasz błędy wynikające z braku umiejętności pisana telefonem, a przecinki które potrafią zmienić sens zdania ? Bo jeśli napzę taq, to każdy zrozumie o co kaman. Poza tym jaka nhipikryzja ?

To że zwracam komuś uwagę nie znaczy że sam jestem ideałem gdzie jest tak napisane Jeśli wszyscy będziemy się poprawiać za każdym razem gdy popełnimy błąt to będzie skutkowało to tym że będziemy wspólnie coraz lepsi.
@Kotniepies: przede wszystkim, to ty nie robisz „błędów wynikających z braku umiejętności pisania telefonem” xD

W sumie to nudzi mi się, a co mi tam.

savuar vivru

ukąszenia jadowitej żmij

ham

błąt


No i przede wszystkim typie, nie stawia się spacji przed znakami zapytania i wykrzyknikami XD Ty normalnie ortografy walisz i błędy interpunkcyjne, a prujesz się o brak przecinków. Dlatego nazwałem cię hipokrytą. Piszesz jak jakiś boomer lol. Elo.
@elektroloszka: komu nie pykło ?

Jak wy lubicie sobie dopowiadać głupie historie jak czegoś nie rozumiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze rozumiem jakby to chociaż trochę zabawne było :o To nie, byleby komuś #!$%@?ć, byleby kogoś obrazić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki wasz obraz właśnie. Tak samo ten ziom wyżej co od hipokrytów wyzywa a nie ogarnia prostych rzeczy xd