Wpis z mikrobloga

piękna reklama Marcinku, doprawdy, mistrzostwo świata! wiem już czego nie kupować :)

a tak swoją drogą, nasz ulany śmierdzioszek co dyszy po 5 schodach, chyba zapomniał swojego konta przestawić, bo sprawdzał to dziadostwo z innego profilu

debili z ludzi chce zrobić :) wmawia hipokryta jeden, że nie wiedział o dostawie, ale kurier znał adres, więc i nadawca też musiał znać adres, więc co Marcinku? chcesz dalej brnąć w kłamstwa? oszuście jeden, zakłamany wieśniaku bez honoru... ludziom karzesz pchać wszystko na skrytkę, ale reklamy kurierami (o których pojęcia nie masz) przychodzą prosto pod drzwi? co za kłamca!

#mocnyvlog
Bebzunator - piękna reklama Marcinku, doprawdy, mistrzostwo świata! wiem już czego ni...

źródło: comment_15814489150mm7uXMXkWAZkRCUcxmXvr.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@stresS: adres do wysyłki na skrytkę jest znany, a domowy tylko dla tych w większości, którzy albo śledzą go tutaj albo mają jakiś kontakt z nim, przecież gdyby był znany powszechnie, to by zesrał się od listów, paczek i innych debilizmów swoich rycerzy...
  • Odpowiedz
@Deathstroke: po 1, to trochę grzeczniej gimbusie, bo już pod jednym postem wyzywałeś mnie amebo od pajaców, więc stonuj trochę flepie jeden, bo sobie nie pozwolę, a po drugie pokaż mi miejsce w którym Smalceson Marcinek podał adres do domu? w który odcinku, w jakich okolicznościach? więc zamknij papę szczochu, przestań się pruć, bo anonimowy nie jesteś na wykopie i zasuwaj do przyrki, a nie zgrywasz chojraka, pajacu
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: Ty głupi, czy udajesz? sądzisz, że ktoś z firmy specjalnie wchodzi na mapy i cuduje z szukaniem adresu? Ty tak na poważnie, czy od 3 dni w internetach? głupszego pomysłu w życiu nie czytałem... ale czego wymagać od ludzi, którzy coś chcą koniecznie udowodnić, mijając się z prawdą i celem...
  • Odpowiedz
@Bebzunator: #!$%@? poucza mnie stalker xD idź wylecz swoje żylaki które pękają po każdym opublikowanym filmie xD Napisałem że jest znany jego adres, a nie że go podawał, czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? Aż człowieka ciekawi skąd ta twoja frustracja, z powodu tych żylaków czy niewyleczonej stuleji xD
  • Odpowiedz
@Deathstroke: żylaki, to Ty zaraz możesz mieć na mordzie, widocznie Ty jesteś stalkerem pało, bo znasz adres, ja nie znam, bo mi do niczego nie jest potrzebny, tak samo większość ludzi tutaj, a już na pewno firmom, które przesyłają coś do niego kurierem, więc najpierw pomyśl logicznie, a potem #!$%@? bzdety
  • Odpowiedz
@Bebzunator: Czarować swoją nieznajomością gościa mnie nie musisz, wszyscy na tagu i tak widzą ze jesteś naczelnym masturbatorem wykrywania fikcyjnych niezgodności gościa xD A tak btw, czemu znikasz po 22 a odpisujesz w ciągu dnia? Mama zabiera router a zasięg łapiesz dopiero w szkole? xD
  • Odpowiedz
@Deathstroke: nie idioto, mam też normalne życie, a swoją drogą ciekawe dlaczego do @astri, @PatoPaczacz i innych tak nie sapiesz, że są ciągle na tagu? jakiś kompleks gimbusie? czy się boisz do innych startować amebo? i nie codziennie gamoniu, bo na tagu jestem raz na jakiś czas i mam prawo frajerzyno pisać co mi się nie podoba, a to, że Ty zamiast mózgu masz wyziewy z kibla i widzisz co
  • Odpowiedz