Wpis z mikrobloga

#allegro #bnpparibas #banki
Hej mirki, trochę #gorzkiezale, trochę ostrzeżenie odnośnie "kredytu odnawialnego allegro" nowej formy rat zero procent, która ma jeszcze bardziej zatrzymać ludzi na platformie.
Jeszcze w tamtym roku kupiłem telefon na raty zero procent ( obsługiwane przez BNPPraribas ). Dostałem serię wiadomości od allegro i BNP, w tym ostatnią z informacją, ze rozpiskę rat dostanę na email i jako wiadomość sms. Żadnej wiadomości nie dostałem do dzisiaj. Dostałem natomiast monit o zaległościach.
Próbowałem skontaktować się z bankiem i na tą chwilę status wygląda tak:
Podejście pierwsze, - miły Pan na infolinii banku poinformował mnie, że bardzo mu przykro ale to nie jego problem i mam sobie dzwonić pod inny numer, dostępny do godziny 20.
Podejście drugie,- po kilkudziesięciu minutach słuchania, że to już ta chwila, to już ten moment i zaraz ktoś łaskawie odbierze słuchawkę dałem sobie spokój.
Podejście trzecie,- zdecydowałem się wysłać email (w odpowiedzi na email z banku). Odpowiedź z banku, bardzo nam przykro ale Pana email nie jest zarejestrowany w banku wiec nie możemy udzielić żadnej odpowiedzi. Hmm, to ciekaw jestem jak ja im odpowiedziałem na ich email, skoro nie jestem tam zarejestrowany.
Podejście czwarte, ponownie infolinia, która jak się okazało jest czynna tylko do 18. Na infolinii po serii pytań Pan powiedział że nie zostałem uwierzytelniony, pomimo podania poprawnych danych, po czym bardzo grzecznie kazał mi oddalić się w pośpiechu.

Konkluzja? O ile mnie pamięć nie myli, w ratach allegro można wybrać dostawcę. Pamiętajcie wybrać innego.
  • 15
@eMTeeR: za pierwszym razem kupując też telefon i też BNP Paribas miałem podobnie.
W końcu po paru wiadomościach dostałem harmonogram i było okej. Ale za drugim razem już wszystko spoko. A skorzystałem ze wszystkich dostawcow