Wpis z mikrobloga

@wfyokyga: xD ale boomerzy, ja mam sluchawki bezprzewodowe za 150zl, graja tak samo jak te przewodowe za 150zl, na dodatek nie ciagam wszedzie kabla, baterii starcza na wiecej niz 8h ciaglego sluchania muzyki, odkladam je do etui i znowu sie naladuja do fulla, etui laduje z raz na tydzien a chlop powie ze na kablu w tych czasach sluchawki maja sens istnienia Xd
  • Odpowiedz
#!$%@? bt się zacina i słuchawki kosztują #!$%@?, a i tak grają gorzej od zwykłych 2-3 razy tańszych na kablu


@Rapsii: POV opisz airpodsy tak jak ktoś, kto nigdy nie używał airpodsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie, alternatywę od Xiaomi można mieć za ok 200 zł i jak ktoś używał to już nie wróci do kablowych słuchawek.
  • Odpowiedz
@wfyokyga: Od kiedy odkryłem słuchawki bletooth, nigdy już nie miałem żadnych " na kablu " . głównie słucham youtube i to w 480p żeby zaoszczdzić transfer na komie, nie potrzebuję jakości FLAC 320 kbit/s xD
  • Odpowiedz
@wfyokyga: ale wiecie że wystarczy podłączyć sobie na stałe do słuchawek przejściówkę i jej od słuchawek nie odczepiać i wychodzi na to samo? XD
  • Odpowiedz
  • 24
@wfyokyga jak myślałem, w komentarzach zesranie o to, że przecież są słuchawki BT.
W którą stronę poszedł świat, że znajdują się przeciwnicy posiadania dodatkowych funkcji?
Ja chcę mieć możliwość podłączenia auxa np. do radyjka na podwórku albo w aucie.
No ale przyjdą frajerzy i powiedzą, żebym sobie kupił sobie nowy głośnik albo zmodyfikował auto.
Jeszcze jeden się brandzluje że zaraz i gniazda ładowania nie będzie i zamiast kabelkiem ładować będę ze sobą
  • Odpowiedz
@wfyokyga heh, dlatego kupiłem sobie starego LG z quad dac, którego używam jako odtwarzacza muzyki. Nie neguje funkcjonalności i wygody słuchawek BT, ale jeśli chodzi o jakość dźwięku to nie wymyślono jeszcze nic lepszego od kabla.

@Rapsii mam iBasso DC05 i Fiio BTR3K - oba tanie, oba grają fajnie i można nimi napędzić nawet planary, oczywiście do rozsądnej głośności.

@artiom143 o jakich słuchawkach mówisz? Z mojego doświadczenia dowolne słuchawki BT podłączone do
  • Odpowiedz