Wpis z mikrobloga

@Rapsii

@wfyokyga: #!$%@? bt się zacina i słuchawki kosztują #!$%@?, a i tak grają gorzej od zwykłych 2-3 razy tańszych na kablu


2024 i typy broni słuchawek na kablu xDDD, weź kup coś lepszego niż gówno z aliexpress za 10 złotych i wtedy komentuj, tylko ostrożnie bo widzę że się boisz nowych technologii xD

Słuchawki bez kabla = wstajesz od komputera i robisz co tam chcesz w domu, nawet podczas spotkania,
Słuchawki bez kabla = wstajesz od komputera i robisz co tam chcesz w domu, nawet podczas spotkania, w przypadku telefonu nie trzeba mieć go wszędzie przy sobie, generalnie są sto razy wygodniejsze, normalne słuchawki w 2024 nie zrywają połączenia, ale w sumie co ja tłumaczę wykopowym luddystom xDD


@deziom: Tego w ogóle nie rozumiem. Pamiętam jak miałem słuchawki na kablu i wszędzie mi ten kabel latał, trzeba było kombinować i przekładać
Miałam 2 pary słuchawek creative aurvana, potem kupiłam bezprzewodowe pioneera ms7bt za cenę dwa razy większa i są o wiele gorsze. Dźwięk jest beznadziejny w porównaniu z poprzednikiem.
mam jbl za ponad 300 zł i grają gorzej od pchełek które miałem na kablu za 115 zł i co jakiś czas przycina jedna albo druga słuchawka


@Rapsii: jak kupiłeś gówno ze znaczkiem jbl to masz xD to najgorszy sprzęt bt jaki istnieje
@wfyokyga Mam airpodsy pro i gra to jak kablowe xiaomi (ktore byly naprawde dobre w swojej cenie), ale przynajmniej wypadaja z uszu, bo nie ma wiekszych gumek do nich xD

@fokmarsel Mozesz wpiac przez taka przejsciowke jak wyzej. Telefony z jackiem mozna policzyc na jednej rece.

@Tasde Ta modyfikacja auta kosztuje 200zl i sam to zrobilem. wygoda nieziemska. laczy sie samodzielnie, obsluga z kierownicy.
@fokmarsel: nie istnieją sytuacje, w których wpięcie kabla jest wygodniejsze.
wyciągasz słuchawki i one po prostu działają. jeżeli zmieniasz urządzenie, same się przełączają.