Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

kurła podobne statsy. W styczniu ograniczyłem alk do minimum vs regularne cotygodniowe picie, odrzuciłem słodkie, w miarę jakieś regularne ćwiczenia siłowe w domu i lepsze odżywianie trochę (przynajmniej brka fast foodow). I co, waga się podniosła z 95 na 97. Super biologia #!$%@?.


@Rasth: to się nazywa "umysł grubasa" a nie biologia xD. Alkoholik też świadomie lub mniej powie że nie pije albo pije mało. Różnica jest taka że on wie
@Darknes17: przez dwa miesiące byłem zapalony w liczenie kalorii w fitatu. Pisałem wszystko i mieściłem się w normie żeby chudnąć 2kg w miesiąc. Pomyślałem że na początek nie ma co się katować tylko powoli wyrabiać nawyki. Przytyłem 3kg po wszystkim i dałem sobie spokój xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szklisty: Mam 188 cm wzrostu, 3 lata temu ważylem 98kg, dziś mam 77kg bez żadnej regularnej aktywności fizycznej. Trzeba tylko uważać co się zjada. I tak, uwielbiam słodycze, chipsy, lody, ciepła pizze, zimne piwo i nadal to jem od czasu do czasu. Jedyne co zauważyłem teraz, to pewne zaburzenie psychiczne, że czuję w sobie nadal grubasa z przed lat i w głowie on tkwi. Zawsze myślę, że mam grube nogi, a