Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dlaczegotorobie: > czy masz luzna skore np na udach albo pod brodą po takim schudnieciu?

Na nogach wg mnie jest dobrze, zero luźnej skóry. Podejrzewam, że to przez rower i w ostatnich miesiącach ćwiczenia nóg.

Jeśli mowa o podbródku, to patrząc prosto nie widać, z boku jest lekki podbródek, już mało widoczny. Faktycznie jest bardzo ciężko zrzucić podbródek. Ale idę w dobrym kierunku.
@Fadamil: > mój dzień wyglądał Tak:
Do 16 nic nie jadłem, o 16 paczka chipsów (przynajmniej 200 gram) i pozniej solidny obiad o 19. Do tego 2l coli codziennie...
Cóż... W moim przypadku okazało się, że bardzo się zaniedbalem A mój metabolizm jest w bardzo dobrym stanie. Z dwa lata to trwało

Najgorsze co można zrobić to wcinać chipsy i pić kolorową wodę z cukrem.
@Rasth: >kurła podobne statsy. W styczniu ograniczyłem alk do minimum vs regularne cotygodniowe picie, odrzuciłem słodkie, w miarę jakieś regularne ćwiczenia siłowe w domu i lepsze odżywianie trochę (przynajmniej brka fast foodow). I co, waga się podniosła z 95 na 97. Super biologia #!$%@?.

Kierunek jest dobry, jednak póki nie liczysz kalorii to nie wiesz ile ich spożywasz. Codziennie 250kcl więcej, retencja wody, mięśnie i masz swoje dwa kilogramy przez 2
@Rasth: Gowno wiesz jak nie liczysz.
Proste jak konstrukcja cepa: jeśli dostarczasz mniej kalorii niż wydatkujesz to chudniesz. Jeśli ty tyjesz to nadal jesz więcej niż potrzebujesz.
Czytaj uważnie jeszcze raz: Więcej niż potrzebujesz, a ze kiedyś jadłeś jeszcze więcej to znaczy ze jadłeś jeszcze więcej niż potrzebujesz.
Mniejsze porcje, mnie kaloryczne to dalej gowno gadka i nie wiesz ile jesz. Policz choć jeden dzień na fitatu i pogadamy.
Twierdzisz jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknes17: coś w tym jest. Ja bez jakichś specjalnych treningów (zacząłem na początku stycznia łyżwy 2-3 razy w tygodniu) i liczenie kalorii na fitatu, w 3 tygodnie zeszło 2kg, mam nadzieję że dalej tak to będzie wyglądać :-D
@karolp1993: Treningi siłowe czy jakieś fitnesy spalają bardzo mało kcal. Najlepsze do generowania deficytu są treningi z ciągłym wysiłkiem: bieganie czy rower. Na siłowni to połowa 20sekund robi lekkie uginanie na biceps nie pochłaniający zbyt wiele energii a potem 3minut ma przerwę. A ludzie często przeceniają trening siłowy czy kalisteniczny